Михайло Фоменко: "У нашій групі дві команди стоять особняком - Іспанія і Люксембург"

02 вересня 07:36
Переглядів: 78
фоменко

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко у інтерв'ю програмі «ПроФутбол» висловився стосовно майбутньої кваліфікації до Євро-2016 та пройшовся по кадрових питаннях національної команди.

«Ми ж готувалися не до матчу з Парагваєм або Молдавією, а йде підготовка до поєдинку зі Словаччиною. Молдова - хороший суперник, вони Чорногорію обігравали 5:2, а Чорногорія була лідером нашої групи.

Ми вже подивилися матчі команди Словаччини та ще раз переконалися, що вона буде одним з основних наших конкурентів. Якщо потрібно буде, переглянемо і п'ять ігор, після чого донесемо інформацію підопічним. У матчі зі словаками, ми, звичайно, будемо атакувати, якщо у нас буде м'яч. Якщо не буде м'яча - значить, будемо оборонятися.

У нашій групі дві команди стоять особняком - Іспанія і Люксембург, а решта ставлять завдання виходу у фінальну частину», - зазначив Фоменко.

Щодо розширеного списку кандидатів до збірної: «Це в районі сорока гравців».

Про виклик П'ятова: «Він весь час викликався, а що там у них відбувається в Шахтарі - це їх особиста справа. Тим більше, я знаю П'ятова, знаю його характер і професіоналізм. У нього є певний рівень, який дозволяє йому перебувати у збірній».

Про становище в клубах Шевчука і Польового: «Поки Шевчук грає. Якщо ж щось трапляється, то самі гравці міняють клуби, щоб навіть не рости, а підтримувати свій рівень. Якщо ігрової практики не буде, то рівень гравця буде знижуватися».

Про прогрес Шахова: «Це не просто - виходити на заміну і забивати вирішальні голи, щось міняти на поле. Якщо це виходить у нього... Ми зробили вибір на його користь і в особистому спілкуванні отримаємо ще більше інформації».

Про повернення Гладкого: «Дуже складно психологічно, коли спочатку гравця підносять, а потім опускають. Складно з цим впоратися, і в цьому сенсі можна згадати і Гладкого. Приміром, у Кравця були великі проблеми зі здоров'ям, а Гладкий десь неправильний вибір зробив. Потрібно спочатку змужніти і тільки потім йти вгору. Але Гладкий зрозумів, що потрібно робити, і був за це винагороджений долею. А тих людей, які не робили правильних висновків, їх просто не стало».

Про Мілевського: «Скільки він зіграв? Десять чи п'ятнадцять хвилин? Поки це всього лише спроба повернутися на той рівень, який у нього був».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: