Михайло Фоменко: "З англічанами можна було ризикувати, але могло обернутись в інший бік"

16 жовтня 00:44
Переглядів: 543
Михайло Фоменко

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко в ефірі каналу «Інтер» прокоментував перемогу над Сан-Марино ( 8:0 ) і поділився очікуваннями від раунду плей - офф.

- Спасибі уболівальникам за підтримку, сьогодні грали як вдома. Ну а те, що 8:0 - це ж не допомогло нам прямо вийти на ЧС, так що будемо готуватися. Будемо сподівається на те, що через стикові матчі ми вийдемо, виконаємо те завдання, яке було поставлено перед нами з самого початку.

- Є команди, з якими не хотіли б грати в плей-офф?

- Ну, якщо б допомогло моє "нехотіння ". А так, хочу я чи не хочу, хто попадеться - з тими і будемо грати .

- На початку вашого шляху, такий результат - мінімум, на що ви сподівалися ?

- Ми, перш за все, разом з хлопцями сподівалися на свою роботу. Але, надія нам і допомогла здобути такий результат. Шкода, що сьогодні збірна Польщі нам не допомогла. Якась надія була . Напевно, вони багато сил віддали в Харкові, тому і не змогли здобути хоча б нічию .

- Сьогодні повертаючись до гри з Англією, ви думаєте, ризикнули б там більше?

- Справа в тому, що минуло - те загуло. Ризикувати - це така справа, можна було ризикувати, але в інший бік. Ми просто відштовхувалися від , насамперед, своїх можливостей. Ми добре вивчили англійців і так побудували гру, як вимагала ситуація. Так сталося.

- Наскільки було б складно грати в Харкові при порожніх трибунах ?

- Ну, я думаю, як зазвичай граються матчі на зборах. Це було б з емоційної сторони дуже погано. Дай Бог, в плей - офф будемо грати при повних трибунах домашній матч.

- Ви б когось виділили з гравців?

- Ні , спасибі всім хлопцям .

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: