Михайло Гаврилюк перемагає на Єврофестивалі без шансів для суперників

01 серпня 14:01
Переглядів: 302
Гаврилюк

Івано-франківський метальник молота Михайло Гаврилюк здобув перемогу на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в Тбілісі.

До Тбілісі 16-річний Михайло приїхав у статусі фаворита: срібло на цьогорічній світовій юнацькій першості, де він поступився лише партнеру по команді Глібу Піскунову, та оновлений напередодні ЄЮОФ персональний рекорд.

Вже з першої спроби Гаврилюк продемонстрував націленість на найвищий результат - 73,38 м. Усі суперники були далеко позаду. Проте аби взагалі зняти всі питання з претензій колег по сектору на перемогу, він, пропустивши другу спробу, відправляє молот за 75 м у третьому підході. Це справжній нокаут. У цей день лише один метальник молота спромігся відправити знаряддя за 70 м. Ним став румунський атлет Андрей Міку (70,18 м), який став срібним призером турніру.

Свою ж найкращу спробу Михайло видав наостанок. У шостому підході молот українця долетів до 75,20 м, що було на 4 см краще, аніж третя спроба. Фаворит підтвердив свій клас і справдив надії вболівальників.

Третім на подіумі був білорус Дзмітри Бараукоу (68.05 м).

Варто відзначити, що Михайло - єдиний представник Прикарпаття у складі збірної України на ЄЮОФ-2015 у Тбілісі. У передостанній день змагань його золота нагорода стала третьою в скарбничці нашої команди. Це дозволило українцям втриматися на 11-й сходинці в командній таблиці. Поки що в нас 8 нагород.

Турнір у Грузії проходить з 26 липня до 1 серпня 2015 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: