Михайло Грицина та Ігор Москвичов про другий матч плей-офф

04 квітня 10:58
Переглядів: 378
Грицина

Гравець «Енергії» Михайло Грицина та головний тренер «Продексіма» Ігор Москичов поділилися враженнями від другого півфінальному матчу плей-офф, у якому «Енергія» святкувала перемогу з рахунком 4:2.

Михайло Грицина, гравець «Енергії»
-У другому матчі "Продексім" виглядав більш сконцентровано, і він міг створити нам певні труднощі. Однак, наша команда булла дуже мотивованою. Ми не змогли обіграти "Продексім" у двох поєдинках регулярного чемпіонату, тому в нас було бажання довести, що ці програші були прикрою випадковістю.

- Чому в другому матчі поспіль не вдається реалізувати більшість у форматі 4х3?
- Не знаю. Раніше в нас виходило це робити, але зараз чомусь перестало виходити. Можливо, це пов'язано з нереалізацією наших моментів. А, можливо, і з тим, що хотіли розіграти до вірного, а з завершенням нічого не виходило.

-Рахунок у серії тепер 2:0. Враховуючи те, що зараз у чемпіонаті виникне чергова пауза, пов'язана з матчем збірної, як ти вважаєш, кому це буде на руку?
-До матчів у Херсоні і "Енергія", і "Продексім" підійдуть у рівних умовах. Наш тренер, Максим Павленко, знає, як тримати команду в тонусі під час перерви, тому ми точно будемо максимально готовими до наступних півфінальних поєдинків.

Ігор Москвичов, головний тренер «Продексіма»
Якщо порівнювати з вчорашньою грою, то в плані структури гри все було добре, але були помилки, які в результаті призвели до голів. За самовіддачею в мене немає претензій до своїх хлопців. Грою команди я задоволений, але результатом - ні.

- Що сказати про вилучення Андрія Чуднова? Чи не вважаєте Ви, що сьогодні гра була дуже грубою?
- По ходу гри можуть виникати різні ситуації. Що стосується грубості, то фоли виникали від того, що гравці дуже нервували, особливо коли були незадоволені суддівськими рішеннями. Скажу чесно: приємно грати з "Енергією", але неприємно - з суддями.

- Рахунок в серії став 2:0 на користь "Енергії". На що можна розраховувати в Херсоні?
- Ми непогано граємо вдома, тому будемо намагатися зіграти в рідних стінах якнайкраще. В принципі, якщо дивитися на зміст нашої сьогоднішньої гри, то у мене є всі підстави вважати, що вдома ми зіграємо набагато краще.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: