Михайло Кополовець: "Хлопці кажуть: "Міша, ми з автоматами їдем, а проти нас – "Град"

16 вересня 09:55
Переглядів: 163
кополовець

Півзахисник «Карпат» поділився емоціями від відвідування полігону, військового госпіталю та спілкування з бійцями, які повернулися чи тільки поїдуть на війну.

«Що запам'яталося? Запам'яталися люди, які мобілізовані та їхатимуть в зону АТО. Вони два-три тижні тренуються, готують їх в прискореному режимі».

«Те, що ми їхали подуріти, постріляти - це одна справа. Зрозуміло, що в такій ситуації підготовка потрібна всім. Але коли бачиш цих людей - аж мурашки по шкірі. Ми постріляли та поїхали, а вони залишаються там і виїжджають воювати. Інструктори кажуть, що багато людей, яких вони навчали, не повертаються звідти живими».

«Коли їздили в госпіталь, спілкувалися з хлопцями, які повернулися із зони АТО. Вони кажуть, що воюють самі з собою. З ким воювати, коли цих сепаратистів уже нікого немає... Вони кажуть:» Міша, ми з автоматами їдемо, а проти нас – «Град». З ким воювати, коли 10 квадратних кілометрів накриває цей «Град»? З ким вони воюють? Гаразд, коли ти йдеш воювати - ти знаєш, що можеш когось вбити, тебе можуть. А коли ти просто йдеш, і тебе накриває ракета... Ракети летять з боку Росії, 50 осіб поклали за один раз».

«Знаєте, коли спілкувалися з людьми, які будуть туди їхати... У них така впевненість в очах! Вони такі всі бадьорі, ніби не на війну їдуть, а кудись на свято. Вони вдихнули в мене впевненість. Вони не їдуть ні на кого нападати, вони їдуть захищати країну та себе. Настрій у них бойовий. Багато молодих, яким по 23-25 років. Але який у них бойовий дух! Мало людей таких, які їхатимуть на війну в такому настрої», - зазначив Кополовець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: