Михайло Кополовець: "Кушлик заклав фундамент, який дав змогу перейти до "Карпат"

16 серпня 07:29
Переглядів: 213
Михайло КОПОЛОВЕЦЬ
Михайло Кополовець згадав часи, коли працював під керівництвом тренера Петра Кушлика

Михайло Кополовець під час інтерв'ю для згадав часи, коли працював під керівництвом тренера Петра Кушлика. Екс-футболіст "Закарпаття", "Карпат", а нині гравець ФК "Минай" вважає, що Петро Іванович львівській команді не завадив би і сьогодні.

- Ну от "Карпати" запросили іспанців, набрали футболістів, а результату немає. А при такому тренері як Кушлик був би як мінімум стальний характер. І фізична форма. Моя найліпша форма була саме при ньому. Він нас ганяв, тренування були важкими, але на полі я себе відчував наче риба у воді. Я не втомлювався, міг дев'яносто хвилин бігати.

Теперішні ж тренери відносяться до підопічних більш лояльно, шкодують їх. Раніше ж ніхто нікого не шкодував. Ми починали день з десяти кілометрів кросу, а зараз всім подавай лише м'яч. Бігати не хочуть.

А український чемпіонат – це боротьба. Це потужна боротьба один з одним. Технічно грає "Шахтар", технічно грав "Металіст". А вже "Динамо" технічно не грає, не говорячи про інших. Тут йде боротьба. Тому, логічно, нам потрібно демонструвати фізичну готовність для цієї боротьби. А фізичну форму найліпше вміють забезпечувати такі тренери як Кушлик. Я вважаю, він був би не гіршим, аніж ті іспанці. Команда як мінімум була б фізично потужною і не поступалася б нікому. А результат забезпечували б футболісти з певним класом.

Петро Іванович багато чому мене навчив. Я отримав поштовх. Я був фізично підготовленим, а клас потихеньку приходив. Кушлик заклав фундамент, який дав змогу потім перейти до "Карпат", – сказав Михайло Кополовець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: