Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: "Львів – найкультурніше місто України. Тут живуть щирі українці"

08 травня 01:04
Переглядів: 579
Default Image

Лише три хвилини знадобилося Михайлові Кополовцю для того, аби забити гол. Досить несподіваним ударом з-за меж штрафного, за допомогою рикошету, він застав Шовковського зненацька. Після гри карпатівець відповів на запитання Інформаційного центру.

- Гра була рівна. У першому таймі в Шевченка був один момент - і все. «Динамо» більше нічого і не створило, а голи, вважаю, ми самі собі привезли.

- А як щодо другого гола «Динамо»?
- Не можу нічого про нього сказати. Боковий суддя підняв прапорець, через це наші може трохи розслабилися. Але гру веде головний суддя і йому приймати рішення. Треба грати до кінця. Власне, хлопці і догравали до кінця, але піднятий прапорець їм трохи збив темп.

- Тобі всього три хвилини вистачило для гола…
- Була можливість вдарити по воротах. Трохи допоміг рикошет. Так що в мене знову Новий рік (колись Михайло сказав, що забиває рідко і кожен гол для нього як Новий рік). Хотілося людям свято зробити. Приємно, що вони не розходилися після гри. Нас красиво підтримували. Я пишаюся тим, що граю в такій команді, і я горджуся такими фанатами. Ця гра вже особливо не могла вплинути на турнірну таблицю, задачу ми виконали. Тому ми грали для наших уболівальників, всі налаштовувалися на сто відсотків і всі віддалися грі.

- Після твого гола були ще моменти відігратися?
- Чесно кажучи, це важкувато. Все ж «Динамо» дуже сильна команда, але ми зробили усе, що могли.

- «карпати» взагалі почали грати краще, коли рахунок став 0:2…
- От про що я і говорю. Нам треба якийсь імпульс. Бо з перших хвилин не виходить нормально грати. Чи то треба, щоб нам гол забили, чи то вилучення якесь… Я розумію, що це погано, але виходить так, що ми вчимося на своїх помилках.

- Як тобі ідея з вишиванками?
- Приємна. львів – найкультурніше місто України. Тут живуть щирі українці. І ми підтримуємо те, що їм до душі. Заради них ми граємо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: