Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: "Нагадаємо про карпатівський дух!"

29 березня 21:24
Переглядів: 186
Михайло Кополовець

У переддень зустрічі з «Шахтарем» півзахисник «Карпат» Михайло Кополовець поспілкувався з прес-службою ПЛ. 

− Михайле, «Карпати» розпочали рік перемогою у Сімферополі, але продовження не сталось. То був кращий матч із вже проведених?

− Хоча більше і не зуміли перемогти, все одно гадаю, що ми додаємо. Із запорізьким «Металургом» не мали права втрачати очки: моментів тоді вистачало, але з реалізацією справи були гірші. У Ніколая Костова немає претензій до нашої роботи. Це означає, що ми на правильному шляху.

− Але ж втрата очок не поліпшує настрою…

− Так, результат, звичайно, впливає. Та все ж слід зважати і на деталі. З «Чорноморцем» пропустили два голи за 10 хвилин − таке буває, це футбол. Концентрації не вистачило − це так. Однак навряд чи поразка наша була закономірною. Знову-таки, хто погано думає про Запоріжжя − я буду сперечатись. З «Таврією» у цієї команди було дуже багато моментів. Мабуть, «Металург» не зуміє залишитись у Прем’єр-лізі, але вигравати ще буде. 

− Наскільки плідною була підготовка до гри з чемпіоном України?

− Відпочивали лише один день. Потім погода дещо змінила плани. Саме через холод та сніг був відмінений контрольний матч зі «Скалою». Тому обмежувались двосторонніми поєдинками. Десь п’ять гравців з нашого складу їздило грати за різні збірні. Але це звична справа, і ніхто не робить ніякої трагедії через деякі складнощі, з якими довелось зіштовхнутись. 

− У чому запорука можливого успіху проти «Шахтаря»?

− У колективних діях. Також потрібно не програвати боротьбу один в один. Це важко зробити, але все ж у наших силах. Недаремно ж говорять про той карпатівський дух, який допомагав у недавній історії досягати позитивного результату, граючи з грандами українського футболу. 

− Кому зараз очки більш потрібні − «Шахтарю» чи «Карпатам»?

− Звичайно, у донеччан турнірні завдання майже вирішені. Тому для нас цей поєдинок буде більш важливим і потрібним. І хоча наступна зустріч для «Шахтаря» не буде вкрай принциповою, ця команда завжди грає на перемогу. Навіть якщо деякі збірники повернуться не у найкращих кондиціях, Мірча Луческу знає, ким їх можна замінити. І подібні перестановки у складі для «Шахтаря» можуть бути ще небезпечними, адже кожен хоче довести право на місце в основі «гірників». 

− У вас одразу двоє центральних оборонців пропускатимуть наступний тур через дискваліфікацію…

− Те, ще не зможуть зіграти Ігор Пластун та Грегор Балажіц, певна проблема. Буде шанс для молоді зарекомендувати себе. Але ким саме наставник може замінити цих виконавців, я коментувати не буду. 

− Спеціалісти відзначають твою гру нинішнього року. Відчуваєш, що можеш повести за собою партнерів?

− Все залежить від того, чи зможу я і далі додавати. Проведені три гри − малий час для того, щоб робити висновки. Нібито набираю форму, але потрібно і далі так грати, забивати м’ячі. Один проведений гол − лише початок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: