Михайло Кополовець: "Не думаю, що всі футболісти в цій команді заробляють так, як я"

16 квітня 16:40
Переглядів: 373
кополовець

Екс-гравець «Карпат», нині – гравець ФК «Мінай» Михайло Кополовець у програмі «Моя гра» розповів ведучій Аллі Бублій про те, чому йому нецікава Прем’єр-ліга та якими є амбіції його нинішньої команди.

-Шкодуєш, що вже немає команди «Говерла»?

-А за чим шкодувати? Там постійно була «дурилівка». От у нас є такий тренер – Гібалюк Коля, він також колись був гравцем. Щоб ви розуміли, йому винні десь 130 000  доларів. Він виграв усі суди, йому просто не віддали гроші, а команда – банкрот. Кому ти що доведеш?

-Дивишся нині український чемпіонат?

-Хіба що десь випадково попаду на якусь гру. Він просто нецікавий. Я тобі скажу, навіть коли я грав у футбол в «Карпатах», я сильно футбол не дивився. Я люблю дивитися футбол, якщо там грають мої друзі, а дивитися «Олімпік» - «Динамо» мені нецікаво. Говорю те, що є.

У мене є один знайомий, який закінчив з футболом: він взагалі не грає і взагалі його не дивиться. Він просто перегорнув цю сторінку. Він грав у донецькому «Металурзі», «Волині», в «Чорноморці». Це Даниловський (Сергій Даниловський – прим. Footballua.tv).

-Михайло Кополовець в УПЛ ще б десь згодився?

-Скажу чесно, саме з України у мене запрошень не було. В принципі, мені мій стан стовідсотково дозволяє зараз грати у вищій лізі – такій, яка вона зараз є. Але чи цікаво мені зараз там грати?.. По умовах – зарплати зараз катастрофічно впали. Знайти в собі стимул треба.

-В ФК «Минай» ти зараз отримуєш більше?

-Може, й не більше, але я не витрачаю весь свій час на футбол. Якби я дуже хотів, розіслав своє резюме, спілкувався з агентами… Коли я повернувся з Німеччини, я не подзвонив жодному агенту, щоб займався моєю справою, пропонував мене комусь, когось обдзвонював…

-Тобі не цікаво грати на найвищому рівні?

-Вже нецікаво. Раніше, щоб потрапити до складу команди вищої ліги, треба було гризти землю. Зараз в УПЛ грає дуже багато молодих футболістів в тих же «Карпатах». Думаєте, вони всі заслужили грати в Прем’єр-лізі? Ні. От коли я приїхав в «Карпати», там були такі футболісти, як Батіста, Самсон Годвін, Пшеничних, Іщенко, Кобін, Тлумак – це все вже готові гравці. Cпробуй потрап у склад!

Зараз у «Дніпрі», наприклад, Кравченко, Ротань і молодь. Чим вони заслужили грати? Всі шикарні футболісти повиїжджали.

-Михайлу Кополовцю цікаво грати на чемпіонаті області?

-Не хочу нікого ображати… Мені нецікаво, але я хочу, щоб та команда, де я зараз граю, мала амбіції перейти в Другу лігу. Дай Бог, у Першу лігу вийдемо.

-Які хороші футболісти є в ФК «Минай»?

-Нехай я, Міша Кополовець. Дмитро Бабєнко, воротар. Владислав Микуляк з «Говерли». Олег Допілка. Це вже чотири футболісти, які пройшли школу вищої ліги. Повірте, чемпіонат закарпатської області також дуже агресивний. Мені так нелегко грати однозначно.

-ФК «Минай» тобі приносить заробіток?

-Звичайно. Ти ж мусиш якось жити, якось заробляти гроші.

-Тобі вистачає, щоб безбідно жити?

-Так, вистачає. Я не думаю, що всі футболісти в цій команді заробляють так, як я. Дивлячись на те, що президент і віце-президент команди – це мої хороші друзі, може, у мене є якісь привілеї, але я думаю, що на чемпіонаті області не можуть бути космічні зарплати. Коли команда буде грати в Другій, Першій лізі, то, може, будуть якісь інші контракти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: