Михайло Кополовець: "Стиснути зуби і працювати далі"

03 вересня 11:57
Переглядів: 142
кополовець

На «Арені Львів» «Карпати» ще жодного разу не вигравали в офіційному матчі. Натомість, вже тричі втрачали очки на останніх хвилинах. Чи справді цей стадіон є нефартовим для «Карпат»? Відповідь на це питання спробував знайти найдосвідченіший гравець команди Михайло Кополовець.

«Найприкріше те, що після матчу проти запорізького «Металурга» усі одразу ж почнуть говорити, що винен стадіон. Але це не так! Стадіон прекрасний і він тут ні при чому. Я одразу ж після гри сказав це партнерам. Треба просто пересилити себе і зламати цей стереотип. Треба там виграти. Бо вся справа виключно в наших помилках, у тому, що ми втрачаємо концентрацію на останніх секундах матчу. А таке в футболі неприпустиме. Усе це через брак досвіду. Легко валити свої невдачі на стадіон. Але я переконаний, що досвідчена команда так би не зробила. Не віддала б таку перемогу. Досвідчені команди за три хвилини не програють».

«Так, можна говорити і про те, що у нас не було ударів по воротах. Ми справді не створили багато моментів, але вони все ж були. Ми забили гол, хотіли забити більше. Не все завжди виходить. Запоріжжя теж не створило нічого біля наших воріт, у них теж не було моментів. Та й свій перший гол гості забили з очевидного офсайду».

«Зараз треба відійти від цієї поразки. Що вже себе корити? Краще від цього не стане. Зараз дуже важко психологічно, але нам не залишається нічого іншого, як стиснути зуби і працювати далі. Нам треба вже налаштовуватися на Полтаву. Ще хочу сказати, що з цієї поразки треба зробити серйозні висновки. Може й добре, що так сталося на початку чемпіонату. Це буде дуже добрим уроком для всієї нашої команди».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: