Михайло Кополовець: "Це найкраща форма, яка була в "Карпатах"

25 липня 19:32
Переглядів: 170
карноза

На презентації нової колекції карпатівської форми своїми автографами із уболівальниками ділилися Михайло Кополовець та Артур Карноза. Коли офіційна частина закінчилася, гравці поділилися своїми враженнями від уболівальницької уваги та від якості нових футболок.

«Мені дуже приємно, що прийшла така кількість людей, я навіть не очікував на це. Відчув на власній шкірі те, як уболівальники люблять «Карпати», а тепер хочу побачити їх на трибунах стадіону «Україна». На жаль, найближчим часом я не допоможу новій команді, у мене реабілітація після травми, але постійно працюю, виконую програму і роблю все, щоб опинитися в загальній групі. Нова форма? Класна, мені подобається. Не велика і не мала, зручно сидить. Ще мені дуже приємно отримати 10-ий номер. Я спитав в керівництва чи можливий такий варіант, отримав згоду, через що дуже зрадів» – розповів Артур Карноза.

«Увага уболівальників? Я її відчув як тільки повернувся до Львова. Вже таке враження, що не Ужгород, а Львів – моє рідне місто. В Ужгороді люди не дуже поспішають привітатися на вулиці, а у Львові постійно підходять, розпитують і це дуже приємно. Як тільки до Львова приїхав, то йшов від «Магнуса» до клубу через центр, уболівальники питалися чи я повертаюся в «Карпати», це було дуже приємно. На жаль, у першому матчі проти «Говерли» я не зіграю, у мене ушкодження, але сподіваюся, що вже найближчим часом зможу займатися в загальній групі. Дуже хочеться зіграти в цій формі. Одразу скажу, що дизайнери попрацювали на славу – це найкраща форма, в якій грали «Карпати» на моїй пам’яті» – зізнався Михайло Кополовець

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: