Михайло Кополовець: "В Ужгороді місцевих вихованців не цінують"

18 березня 20:33
Переглядів: 274
кополовець

Чемпіонат Білорусі поповнився ще одним українським футболістом. Футболку клубу "Белшина" з Бобруйська приміряв Михайло Кополовець, відомий гравець, зоряні часи якого пройшли в львівських "Карпатах".

- Як виник варіант з "Белшиною"?

- Після останніх футбольних подій, пов'язаних з "Говерлою" і з "Карпатами", я опинився в непростому положенні. Можна сказати, що потрапив в круте піке, бо взимку не було з ким тренуватися. І коли подзвонили агенти і запропонували варіант з "Белшиною", я відразу погодився. У мене такий період в кар'єрі, що мене не цікавлять ні гроші, ні інші речі, які впливають на перехід того чи іншого футболіста. Я хотів потрапити в обійми команди, щоб мати ігрову практику. Ось це було найголовніше. А чемпіонат Білорусі мені дуже підходить, тому що він проводиться у два кола, і навесні "Белшина" зіграє дуже багато поєдинків.

- На початку нашої розмови ви сказали про те, що потрапили в піке. На кого ви більше ображені : на "Говерлу" чи на "Карпати"?

- Я ображений сам на себе за те, що минулого року повірив В'ячеславу Грозному. Це була моя помилка. Я піддався на спокусу від Грозного. Він говорив, що запрошує мене в моє рідне місто. Я дуже хотів допомогти "Говерлі", адже перед тим сім років не грав у рідному регіоні. Я не міг припустити, що мене чекає така сумна життя в "Говерлі". Прикро, і щоб домогтися чогось у футболі, мені треба було виїхати з рідного міста. В Ужгороді місцевих вихованців не цінують.

- А як щодо "Карпат"? Як ви ставитеся до розмов про те, що ви напрошувалися повернутися до Львова, але "зелено-білі" вам у цьому відмовили?

- Я розірвав орендну угоду з "Говерлою" і цілком логічно, що повернувся в "Карпати", тому що саме цьому клубу належить мій трансферний лист. Якби я мав статус вільного агента, то чи не напрошувався би в "Карпати". Я повернувся, але львів'яни щиро мені повідомили, що тренер не зацікавлений у моїх послугах. Все зрозуміло і все без образ. І мені не соромно за те, що я напрошувався в такий клуб як "Карпати". Але ці події вже в минулому і зараз я гравець "Белшини".

- Як на ваше рішення вплинули події в Україні, коли наш чемпіонат тріщить по швах?

- І в такому чемпіонаті я б хотів пограти. Мені шкода залишати рідну землю, близьких людей, друзів. Життя змусило мене поїхати до Білорусі, бо хочу грати у футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: