Михайло Кополовець: "Вдячний Сімініну за акуратність"

18 серпня 15:20
Переглядів: 121
кополовець

Ще на зборах в Словенії Михайло Кополовець зазнав травми, через яку не зміг розпочати чемпіонат в загальній обоймі. Уперше в заявці Міша з’явився у матчі проти «Волині» і наприкінці матчу тренери дали йому можливість добити пораненого суперника. Саме це Кополовець і зробив, коли залишив «Волинь» у меншості.

– На поле виходив з хорошим настроєм. Та як могло бути інакше, якщо ми вигравали 2:0, а окрім цього дуже впевнено грали. У нас хороша команда і молодий колектив, але я зізнаюся, що сам не чекав на таку класну гру моїх партнерів.

– «Волинь» попсувала нерви «Дніпру» та «Чорноморцю». За рахунок чого «Карпати» уникли такої долі?
– Гра на гру не схожа. Як я вже казав, у нас молоді та амбіційні хлопці, які хочуть себе показати. Напевно, сьогодні був наш день. Головне, що «Карпати» виграли. Усе інше відходить на задній план.

– Коли ти виходив сам на сам, невже не було нагоди, тим паче з твоєю швидкістю, втекти від Сімініна?
– Я не міг втекти, трішки мені бракує сил. Зважте, що місяць я пропустив через травму, а тренувався з усіма лише 3-4 дні. Якби краще підготувався, то Сімінін мене б не наздогнав. Але і так я хочу подякувати тренерам, що дали мені можливість трішки зіграти, відчути поле. Провести на полі більше ігрового часу я, мабуть, не зміг би. Ну, і ще Сімініну я вдячний за те, що акуратно «поклав» мене на газон. Усі знають, що він такий дефендер з Бундесліги, який може м’яча разом з ногами винести. А пошкодував мене напевно тому, що ми трішки знайомі...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: