Михайло Кополовець: "Якщо скажуть, що когось цікавить суто футбол, а не гроші – це блеф"

19 серпня 08:05
Переглядів: 253
кополовець

Екс-футболіст "Говерли", "Карпат" та німецького "Айнхайта", а нині гравець ФК "Минай" Михайло Кополовець розповів про різні аспекти футбольного життя в Україні. Поділився Михайло й планами на майбутнє, а також зізнався, що все ще відчуває потяг до "Карпат".

- Будь-який футболіст чекає пропозицій. Буде пропозиція – розгляну. Якщо влаштує мене – прийму. Але треба добряче все зважити. Я у футбол уже награвся. Мене у футболі цікавлять гроші. І якщо вам скажуть, що когось цікавить суто футбол, а не гроші – це блеф. Футбол – це важка праця. Кожен день тренування. На цій спеці. Тому умови повинні бути хорошими.

Якби я дуже загорівся, то зміг би сам знайти собі команду. Але зараз немає тих фінансів, які б мене влаштували. У нас будується команда. Є амбіції в молодих керівників. Вони хочуть, аби ФК "Минай" грав у Другій, Першій лігах. Я потрібен цій команді. Ми можемо чогось добитися. Я би хотів цього. Але якщо будуть якісь варіанти… Ось Федецький повернувся, Голодюк там, Худоб'як… Заманливо…

- З ваших слів так розумію, що вас тягне до "Карпат"?

- Зрозуміло, що це рідна команда. Але поки не було там Федецького, так сильно до "Карпат" не тягнуло. Зараз же там є Артем. Це ніби старі добрі часи. Я думаю, я б там точно не завадив. Там багато молоді. Дух, енергія Федецького додадуть свого. А якби і я туди повернувся – було б ще цікавіше.

Я коли приїхав з Німеччини, своїх резюме нікому не розсилав, не рвався нікуди. Але бажання, здоров'я ще, дякувати Богові, є. Тому зачекаємо. А час покаже, - сказав Михайло Кополовець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: