Михайло Кополовець: "Знайшов команду в Німеччині, але наразі отримав травму"

22 лютого 17:59
Переглядів: 186
кополовець
Колишній півзахисник "Карпат" Михайло Кополовець, який в січні отримав статус вільного агента, продовжує пошуки нової команди.

"Був на перегляді в одному з німецьких клубів. В принципі, все йде до підписання контракту, проте в одній з контрольних ігор отримав пошкодження задньої поверхні стегна, тому зараз на кілька днів повернувся додому, щоб відновитися. Але скоро повинен знову повернутися і вже оформити відносини з цим клубом

Звичайно, ця команда не на слуху, не такий сильний клуб. Тим не менш, команда хороша, колектив мене прийняв, і я сподіваюся закріпитися в цьому клубі. Всім відомо, яка зараз в Україні ситуація з футболом. Тому вибирати особливо не доводиться. Тим більше, Німеччина - футбольна країна, там всі схиблені на футболі.

Чи були в Україні варіанти працевлаштування? Ні. Та й я сам розумію, що 31-річний футболіст не особливо в Україні комусь потрібен. Зараз клуби роблять ставку на молодь, оскільки великих завдань ніхто майже не вирішує. Головне, домогтися миру в Україні, а потім вже думати про футбол", - розповів Кополовець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: