Михайло Мельник: "Завдання виконали відсотків на 80"

15 червня 21:00
Переглядів: 217
Волейбол

Президент Федерації волейболу України поділився враженнями від турніру Євроліги в Івано-Франківську та дав оцінку гри нашої національної команди.

Незважаючи на поразку від збірної Данії, Михайло Мельник зберігає оптимізм перед другим раундом групового турніру Євроліги, який відбудеться 16-18 червня в угорському місті Ніредьхаза…

- Гадаю, за підсумками виступів в Івано-Франківську наша команда виконала поставлене перед нею завдання відсотків на 80. Ми йдемо на другому місці, маючи з Данією однакову кількість очок. Так що головна боротьба ще попереду.

Рівнем же організації турніру дуже задоволений. Посприяла цьому і хороша увага з боку ЗМІ. У місті панував справжній волейбольний ажіотаж, українській збірній була забезпечена чудова підтримка. Самі гравці неодноразово говорили, що їм тут дуже комфортно. Люди впізнають їх на вулицях, охоче беруть автографи, просять сфотографуватися. Тобто, всі волейболісти почуваються наче вдома.

Поразка від команди Данії, звичайно, стала неприємною, бо в разі перемоги над нею збірна України, можна сказати, вже була б однією ногою у фіналі. Саме це і є нашою метою: пробитися до фіналу Євроліги, виграти там і, таким чином, отримати путівку до Світової ліги. У зв’язку із цим варто зауважити, що Данія нам не суперник, оскільки саме ця країна є організатором фінального раунду, тож її збірна попадає туди автоматично. Тож наш головний конкурент – Угорщина.

Утім, дещо несподівана і незрозуміла поразка данців від ізраїльтян залишає шанс і останнім. Тож нам нічого не залишається, крім як знову обіграти і Ізраїль, і Угорщину. Остання, щоправда, гратиме на власному майданчику і матиме добру підтримку трибун. Проте з угорцями, до речі, наших хлопців влаштує навіть програш з рахунком 2:3. Але про це не може бути навіть мови! Збірна України вирушає до Ніредьхази лише за перемогами!

Прес-служба ФВУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: