Михайло Сергійчук: "Дуже прикро, що засмутили уболівальників"

14 березня 17:12
Переглядів: 197
сергійчук

Після невдалого поєдинку «зелено-білих» нападник команди Михайло Сергійчук поспілкувався з офіційним сайтом клубу. 

– Що тут говорити? Враження погані. Перший тайм провели бездарно, потім вдалося налагодити гру, почало багато чого вдаватися. Начебто ми виглядали непогано. Мабуть, щоб ми почали грати, мусимо пропустити гол. Суперник забиває і таке враження, що будить нас. Зараз всі дуже засмучені. Ми налаштовувалися на зовсім іншу гру, на інший результат. Дуже прикро, що наша команда засмутили уболівальників. Просимо у них вибачення...

– І все ж, у перерві щось відбулося, адже у другому таймі «Карпати» заграли значно краще. 
– Містер знайшов, що нам сказати, підбадьорив. Моментів то ми створили більш ніж достатньо, але не можемо забити. Чогось не вистачає нам. 

– Наприклад, штатного пенальтиста... 
– Цю функцію поклали на Кожанова, але його на полі в той час не було. Доручили пробити Худоб’яку. Ніхто Ігоря не винив, це лотерея. 

– Лотерея, в яку «Карпати» вже двічі програли у цьому чемпіонаті. 
– Не знаю, що тут сказати. З пенальті нам не щастить. 

– Після матчу від головного тренера дісталося?
– Це наша внутрішня справа, нехай все, що відбувається у роздягальні, там і залишається. Повторю, що всі засмучені і розуміють, в чому завинили. Моральні стусани тут не допоможуть. Кожен знає, де помилився. 

– Погодься, за моментами «Карпати» мали вигравати цей матч... 
– Так, ми мали моментів більш ніж достатньо. Дві перекладини, пенальті, виходи сам на сам... Не знаю, чого не вистачає. Це вже навіть не смішно. Ясно, що може не фартити, але ж не до такої міри. І все-одно я дуже прошу фанатів не залишати нас. «Карпати» дуже молода команда, якій бракує стабільності. На це потрібен час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: