Михайло Сергійчук: "Головне, що збори минули без травм"

08 липня 15:04
Переглядів: 261
сергійчук

Після матчу проти «Хрвацкого Драґовольця» нападник «зелено-білих» Михайло Сергійчук поділився враженнями від гри і підсумував збори.

«Учора наша команда грала проти «Сараєво» і ми дивилися за матчем з трибун. Розуміли, наскільки важко хлопцям і те, що нам буде не легше. Але добре, що все закінчилося позитивно. Ми перемогли і зможемо повертатися додому в доброму настрої». 

«Дії арбітра навіть коментувати не хочеться. Такі смішні рішення з його боку були, навіть не знаю, що тут говорити. Пенальті в наші ворота взагалі нема як пояснити. Він показував, що гравця суперника тримали і дав свисток вже після того як Підківка зловив м’яча до рук». 

«Звичайно, нам було дивно, коли суддя призначив пенальті в їхні ворота. Ну, але там відверта рука була... Відмазався. Учора на тренуванні ми трішки пробивали пенальті, я теж пробував. Тому вирішив пробити».

«Загалом збори минули в гарному настрої. Були важкі заняття, після яких важко вставати, але добре, що усе закінчилося без травм» – підсумував Михайло Сергійчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: