Михайло Сергійчук: "На перше місце треба ставити перемогу команди!"

29 серпня 21:42
Переглядів: 116
сергійчук

Швидкий, агресивний та витривалий – так можна охарактеризувати нападника «Карпат» Михайла Сергійчука. У Прем’єр-лізі він поки провів небагато матчів, але з кожним туром на полі виглядає все краще і краще. Тож напередодні матчу проти запорізького «Металурга» Михайло поспілкувався із Інформаційним центром ФК «Карпати» та розповів своє бачення минулого та плани на майбутнє.

– Михайле, тебе вже можна привітати із першим офіційним голом за «Карпати». Напевно, для тебе особисто він був важливішим, аніж для команди, яка на той час вже перемагала аматорську «Чайку»...
– Дякую, але я не сказав би, що треба цей гол виокремлювати з загального результату команди. На перше місце треба ставити командну перемогу, а імена тих, хто забиває голи, не так вже й важливі. Хоча, звичайно, мені приємно забити перший гол за «Карпати». Дай Бог, щоб це додавало команді і мені сил для наступних перемог. 

– Коли чекати на твій гол у Прем’єр-лізі? 
– Така мета стоїть переді мною в кожному матчі, але поки не виходить. Як і вся команда, я стараюся і роблю все на полі для того, щоб забивати і вигравати. 

– У тебе були промахи, зокрема, в матчі проти «Дніпра». Намагаєшся себе заспокоїти молодістю і відсутністю досвіду матчів на найвищому рівні чи злишся на себе і критикуєш свої дії? 
– Самокритика в моїх роздумах присутня. Та вона ніколи зайвою не буває. Пригадую той момент у Дніпропетровську, коли міг забити, але здорово зіграв Бойко. Чи сам на себе злився? Звичайно. Тоді рахунок був 0:0 і той гол міг усе змінити. 

– Як ти думаєш, перемоги в чемпіонаті і в Кубку дозволять «Карпатам» міцніше стати на ноги чи наразі про це ще не час говорити? 
– Я можу сказати те, що бачу. Ми з кожною грою додаємо. Як у Луцьку, так і в Ірпені команда виглядала добре. А перемоги додають нам впевненості у власних силах та позитивних емоцій.

– У галицько-волинському дербі перемога над луцькою «Волинню» була досягнута зокрема через ідеальне вивчення гри суперника. Запорізький «Металург» ви так само вивчаєте?
– Тут слід зауважити, що це плоди тренерської роботи. Вони готують різноманітні відеоматеріали, за якими ми досліджуємо сильні та слабкі сторони наших опонентів. Таким чином доносять до нас ключові моменти того, як ми повинні працювати на полі. 

– То які зараз сильні сторони команди Олега Тарана?
– Не скажу поки. Гра покаже. Ми готуємося, але деталі не готовий розказати пресі. Скажу, що певні заготовки у нас вже є.

– Матч буде проходити на «Арені Львів». Чи тобі доводилося там бувати? 
– Так, але лише в якості глядача. Відвідав відкриття чемпіонату – матч «Дніпро» – «Металург», а ще був на Суперкубку. 

– Як взагалі гравці «Карпат» сприйняли цю новину? 
– Звичайно, усім буде приємно там зіграти. Щодо газону, то його якість цілком задовільна і відповідає високому рівню. Думаю, що фанати також залюбки туди прийдуть. Оскільки у мене є нагода, то запрошую усіх небайдужих, усіх, хто вважає «Карпати» своєю рідною командою, прийти на «Арену Львів» і підтримати нас у матчі проти запорізького «Металурга». Я впевнений, що рідні стіни і наші несамовиті фанати нам у цьому допоможуть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: