Михайло Сергійчук: "Навіть нічия нас би не задовольнила"

03 листопада 16:36
Переглядів: 163
Сергійчук

Після кількох невдалих спроб пробити Микиту Шевченка, нападник «Карпат» не опустив рук і таки добився свого – після пасу від Олега Голодюка, Михайло Сергійчук таки забив свій перший гол у Прем’єр-лізі. На жаль, цей гол не приніс «Карпатам» бодай одного очка...

«Я довго чекав на цей гол. Партнери і тренери підтримували мене, дай Бог тепер буде легше забивати. На жаль, цього гола не вистачило для того, щоб набрати очки. Пробити «Зорю» складно було – я впевнений, що воротар луганчан отримає найкращі оцінки. Таке саме вже з нами траплялося – кіпери «Олімпіка» та «Іллічівця» у матчах проти нас відразу ловлять кураж і стають героями туру». 

«Я не знаю, чи варто тут щось говорити про фарт. Ми працюємо на тренуваннях, але у матчах нам не все вдається. Ми ж мали хороші моменти, могли забивати. Навіть перед моїм голом Голодюк міг забивати, воротар вже просто лежав. Добре, що він помітив мене, відкотив – тільки так і забили. Результат не той, на який ми чекали. Ясно, що зараз усі засмучені. Навіть нічия нас би не задовольнила. Що вже про поразку говорити... Ми на неї точно не награли. Чогось нам бракує, а чого саме – не знаю» – розповів Михайло Сергійчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: