Михайло Сергійчук: "У "Карпатах" мені вже дали шанс"

24 березня 14:18
Переглядів: 138
Сергійчук

Нападник "Карпат" Михайло Сергійчук розповів про свій перехід в львівський клуб, а також прокоментував найближчим кубкове протистояння свого колишнього клубу - черкаського "Славутича".

"До переходу в клуб Прем'єр-ліги я завжди прагнув, тому "Карпати" для мене нова і дуже приємна сторінка в житті. Хочеться далі рости і прогресувати у майстерності. Як тільки дізнався про пропозицію зі Львова, то відразу відкинув інші варіанти в сторону.

Хлопці мене добре прийняли в команді. Севідов і його тренерський штаб працюють на хорошому рівні. Далі все вже залежить виключно від мене. Буду доводити своєю роботою, що гідний грати в складі "Карпат". Шанс мені вже дали".

"Славутич" зараз створює історія клубу. Я хоч і не родом з Черкас, проте вважаючи цю команду для себе рідною. Думаю, що "Нива", незважаючи на всі свої проблеми, буде битися до кінця. Просто "Славутич" зараз сильніший. Команда провели хороші кілька зборів, готувалися навіть за кордоном. Знаю, що футболісти позитивно налаштовані, добре вивчили суперника. Швидше за все, саме черкаський клуб прийме на своєму полі якогось гранда українського футболу в півфіналі Кубка України", - зазначив Михайло Сергійчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: