Михайло Туркула: "У травні може відбутися матч за суперкубок"

23 березня 17:50
Переглядів: 194
волейбол

Вихованці Теребовлянської ДЮСШ стали чемпіонами України з волейболу серед юнаків 2000-2001 років народження. Фінал цих змагань відбувався у Теребовлі, тому, як кажуть, і рідні стіни допомогли.

Підопічні тренера Михайла Туркули не зазнали жодної поразки у чотирьох іграх. Більше того, теребовлянці не програли жодної партії, здобувши у кожному матчі впевнені перемоги – 3:0.

– Я дуже задоволений результатом виступів моїх підопічних, – зазначив головний тренер Теребовлянської ДЮСШ Михайло Туркула. – Ми вже другий рік різними складами стаємо кращими серед усіх ДЮСШ України. Попередньо представники Тернопілля стали чемпіонами ще у далекому 1999 році. І також під моїм керівництвом.

Для виховання чемпіонів Михайлу Туркулі знадобилося три роки інтенсивної роботи. На сьогодні Теребовля вже має свою команду в першій волейбольній лізі. Окрім того, Руслана Оскоріпа, Миколу Філіца та Владислава Павлюка викликали у склад збірної України.

– Під час ігор останнього дня змагань був присутній куратор юнацького волейболу з федерації. Функціонер відмітив, що рівень чемпіонату серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл є набагато вищим, аніж рівень команд спортивних ліцеїв. Ми домовилися, що у травні може відбутися матч за суперкубок між Теребовлянською ДЮСШ, як чемпіоном України у нашій групі, та чемпіоном в іншій групі – командою Дніпра, – підсумував теребовлянський тренер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: