Михайло Захарчук: "Маємо намір виступати у чемпіонаті України серед аматорів"

15 липня 19:00
Переглядів: 462
ФК "Оскар"

Президент чемпіона області двох останніх сезонів ФК "Оскар" (Підгір'я) Михайло Васильович Захарчук розповів про плани команди на новий сезон.

- Поставлене перед початком сезону завдання команда виконала на всі 100%. Найбільше запам'ятався останній матч у Брошневі, коли нам на останніх хвилинах в дев'ятьох вдалося зрівняти рахунок та здобути золоті медалі чемпіонату. Деколи і за суддівство хотілось би сказати. Але вони помилються у дві сторони, тому не можна говорити про якусь упередженість до когось із учасників. Трохи мало було матчів, але це пов'язано із тим, що чемпіонат ми мали перехідний.

- Яка, на Вашу думку, схема проведення змагань більш прийнятна для аматорських команд?
- Для аматоських, однозначно це "весна-осінь". На весні ми збираємо футболістів, проводимо коло, маємо місяць влітку перерви і далі продовжуємо грати. А по схемі "осінь-весна" три місяці взимку посеред змагань - дуже великий розрив. Нам якось футболістів доведеться зберегти за собою. Така схема підходить для професійних команд, які в цей час проводять збори, готуються до другого кола. 

- Які завдання перед ФК "Оскар" будуть ставитися у новому сезоні?
- Ми маємо намір виступати у чемпіонаті України серед аматорів, якщо буде повноцінний чемпіонат. Правда поки що нам не дали точну відповідь щодо формату проведення всеукраїнських аматорських змагань сезону 2016/17 років. Також хочемо поборотися за Кубок України серед аматорів. Потрібно рухатися вперед. На обласному рівні вдалося два рази поспіль ставати чемпіонами. Хочеться рости далі, ставити перед собою якісь нові цілі. Це якщо ААФУ організує повноцінний самостійний всеукраїнський чемпіонат. 
Якщо ж зберижеться така схема проведення, яка була в попередні сезони, то ми залишимося в обласному чемпіонаті та візьмемо участь або в аматорському чемпіонаті України або поборимося за Кубок України серед аматорів.

- Які позиції команді варто підсилити перед початком нового сезону?
- Насамперед, напад. Маємо двох нападників та ще одного молодого 18-ти річного футболіста, який може продовжити виступи в іншому клубі. Хотілось би підсилити саме цю ланку. Від нас один футболіст Гапончук пішов до "Прикарпаття". Але його є ким замінити. Інші позиції добре укомплектовані.

- Коли команда розпочинає підготовку до нового сезону?
- Плануємо у найближчий понеділок-вівторок вже збирати футболістів та розпочинати підготовку до сезону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: