Михайло Захарчук: "Перед командою ставляться високі завдання"

15 січня 16:00
Переглядів: 166
Михайло Захарчук

В останні дні 2016 року нам вдалося записати інтерв'ю із Михайлом Васильовичем Захарчуком, очільником ФК "Оскар" (Підгір'я), який є учасником чемпіонату України серед аматорів. Святковий новорічно-різдвяний ритм вніс свої корективи і лише тепер з'явилася можливість опрацювати даний матеріал, який однозначно заслуговує на увагу. До того ж за два тижні актуальності наша розмова із президентом "Оскара" не втратила.

- Чи очікували такого вдалого виступу в першій частині чемпіонату України серед аматорів?
- Перед стартом змагань ми не ставили собі якихось надзавдань. Намагалися грати в красивий футбол, радувати власних вболівальників. Паралельно придивлялися до наших суперників. А вже по ходу змагань прийшло розуміння, що можна грати і здобувати очки.

- Які завдання ставитимуться перед командою на друге коло?
- Звичайно ми ставитимемо перед командою високі завдання, які під силу виконати. Хочемо потрапити у фінал. Найбільше радує те, що "Оскар" - це єдине ціле, це команда. Футболісти між собою мають чудові стосунки. Ця єдність додає сили на футбольному полі.

- Які позиції потребують підсилення?
- Ми шукаємо підсилення в кожну ланку - захист, півзахист, напад та воротарську позицію.  

- Сезон 2016/17 років дебютний для "Оскара" на всеукраїнському рівні. На скільки виправдовує очікування рівень організації змагань під егідою ААФУ?
- Організація змагань є хорошою, та відповідає рівню всеукраїнського турніру. В окремих матчах були претензії по суддівству. Напрклад гра в Малинську. Ми отримали 7 жовтих карток, а суперник - 5. Хоча гра не була грубою і не потребувала таких дій зі сторони судді. Зрозуміло, що молодим арбітрам не встачає досвіду. Але якщо не давати практику їм, то вони ніколи не стануть досвідченими. Я це прекрасно розумію. 

- Коли команда розпочинає підготовку до весняної частини змагань?
- Десь в кінці січня, на початку лютого проведемо перші тренувальні збори. Також "Оскар" братиме участь у традиційному весняному турнірі "Кубок Підгір'я". Саме ці змагання стануть другим етапом у підготовці команди. 
Хочу ще поділитися з Вами такою інформацією. Маємо інвестора, який готовий побудувати на території села Підгір'я стадіон із штучним покриттям, готелем. Така матеріально-технічна база дозволить розвивати футбол у Підгір'ї, а також створить передумови для повернення "Кубок Підгір'я" в наступні роки на той міжнародний рівень, який у нього був раніше, коли за перемогу змагалися серйозні професійні команди. А вже цього року ми змагатимемося за перший весняний трофей, надіємось що і "Тепловик-Прикарпаття" братиме участь у "Кубку Підгір'я". Ведуться перемовини про приїзд на турнір польських, словацьких команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: