Михайло Захарчук: "Загалом ми провели хороший сезон"

11 липня 19:45
Переглядів: 211
ФК "Оскар"

ФК "Оскар" із Підгір'я на всеукраїнському рівні провів свій дебютний сезон. Команда стала переможцем першого кола та довгий час боролась із майбутнім тріумфатором змагань за першість в групі. По завершенню сезону поспілкувалися із президентом ФК "Оскар" Михайлом Васильовичем Захарчуком.

- Як Ви оцінюєте виступ команди у аматорському чемпіонаті України?
- Всі команди, які протистояли нам, були сильними. Не вдалося розрахувати сили на всю турнірну дистанцію, трохи не вистачило терпіння у відповідальний момент. На кінцевому етапі змагань бракувало і фарту. Зупинилися за крок від бронзових меладей чемпіонату, які б команда отримала, фінішувавши на другій сходинці. Хоча загалом провели хороший сезон. За п'ятибальною шкалою заслужили на тверду четвірку.

- Що чекає "Оскар" у новому сезоні? 
Частина досвідчених футболістів залишає команду. Через значне скорочення фінансування в новому сезоні доведеться повертатися до обласних змагань - можливо в другій лізі гратиме колектив із Підгір'я. Багато залежатиме зараз від районного керівництва. Розглядається можливість об'єднання зусиль клубу із можливостями, які є в Богородчан і районної влади та створення єдиної команда. Тоді може команда виступатиме у першій обласній лізі. Але повторюсь, зараз ще ведуться перемовини і точна інформація буде згодом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: