Микола Борис: У Сумах думали уже про Кубок

14 грудня 22:00
Переглядів: 103
Кажани

Помічник головного тренера ВК «Барком-Кажани» Яна Суха Микола Борис поділився враженнями від двох перемог львівської команди у Сумах. Нагадаємо, «Кажани» перемогли «Хімпром-СумДУ» з рахунком 3:2 та 3:1, відповідно набрали 5 очок з шести можливих.

«До Сум через ушкодження не поїхали наші провідні гравці Юрій Флюнт та Юрій Семенюк, - каже Микола Борис. – Цих гравців бережемо уже до «Фіналу Чотирьох» Кубка України. Для нас дуже важливо мати в обоймі усіх найсильніших виконавців. Якщо відверто, то у Сумах ми уже чимало думали про Кубок України. У чемпіонаті України дистанція ще довга, а от у Кубку України зіграти у фіналі нам шанс випав вперше. Дуже хочемо поборотися за максимальний результат, оскільки розуміємо, що у нас дійсно є така можливість. Багато думок, про півфінал, про «Дніпро». Це складний суперник, з яким нам буде непросто. Впевнений, що «Дніпро» на наш півфінал також кине всі сили.

У Сумах ми взяли 5 очок з 6 можливих, тому вважаю, що це непоганий результат. У порівнянні з матчем на Кубок, господарі додали у своїй грі. Проти нас вони краще зіграли на прийомі, ризикували на подачі і добре грали в нападі. Незважаючи на це, ми також могли зіграти сильніше. Втім, чимало хлопців розуміли, що право на помилку у нас є, тому і вийшов такий результат. Повернувшись до Львова, готуємося за графіком до «Фіналу Чотирьох» Кубка України. Ян Сух розписав двотижневу програму, яку ми повинні дотриматися і вивести команду на пік форми», - сказав Микола Борис.

Нагадаємо, матчі «Фіналу Чотирьох» Кубка України з волейболу відбудуться у Львові 26-27 грудня у палаці спорту «Галичина».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: