Микола Кміть: "Якщо не буде результатів розслідування і покарання, то краще грати на область"

19 травня 11:45
Переглядів: 363
Микола Кміть
Президент ФК Скала Микола Кміть сказав, що може зняти команду зі змагань.

Президент ФК Скала невдоволений тим, що під підозру комітету з етики та чесної гри потрапив матч Скала – ПФК Суми (0:4). Тому він вважає, що для його клубу може бути краще продовжити виступи у чемпіонаті Львівщини.

«Те, що відбулося зі Скалою взимку, відображення стану українського футболу в цілому. У нас величезна пірамідальна структура з семи років і до професіональної команди. У нас немає більших проблем, ніж такі, що існують у вітчизняному футболі», — цитує слова президента Скали передача ПФЛ «Україна футбольна».

«Те, що сталося взимку – це для нас не головна проблема. Так, пішли партнери, деякі спонсори. Тим не менш, ми виконуємо всі свої фінансові зобов’язання. Певна кадрова ротація у складі та на тренерському місткові були зумовлені не фінансовою проблемою. Я фінансую вітчизняний футбол з 2004 року з партнерами, було вкладено не один мільйон доларів. Проблема стосується людей, хто крутиться навколо футболу. Нечесні арбітри, контори, букмекери і інші люди, які паразитують на футболі – біда українського футболу».

«Останнім часом нас безпідставно звинувачують у нечесних іграх. Я розмовляв у тому числі й з президентом ФФУ Андрієм Павелком. Ми повністю відкриті для дисциплінарних органів, нехай приїжджають, проводять допити, дізнання».

«Я ніколи не буду фінансувати ні арбітрів, ні контори. Ми чекаємо, доки щось зміниться. Якщо до кінця сезону не буде проведено розслідувань, не буде покарань, то нам, напевно, буде цікавіше грати у чемпіонаті Львівської області. Там справді все чесно і прозоро. Приклад Руху у цьому показовий».

Після 31-го туру в Першій лізі Скала займає передостанню 17-ю сходинку в турній таблиці, маючи в активі 17 очок.

Наступний поєдинок команда зі Стрию зіграє на виїзді проти Арсеналу-Київ 21 травня в 32-му турі Першої ліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: