Микола Кміть: Задоволений результатом "Скали" U-19

03 грудня 16:00
Переглядів: 232
кміть

Президент стрийської «Скали» U-19 Микола Кміть поділився враженнями від останнього матчу з львівськими «Карпатами» (нічия 1:1) (U-19: "Скала" зимуватиме третьою), а також підбив підсумки виступів команди у першому колі чемпіонату.

"У матчі проти «Карпат» нічия на користь «Скали», - каже Микола Кміть. - На це дербі гравці «Карпат» налаштувалися краще. Якщо у першому матчі у Львові ми виглядали краще, то у матчі другого кола усе відбулося з точністю до навпаки. З цього можна зробити висновок, що у дербі команди краще грають на виїзді.

Задоволені тим, що у нас появилося чимало молодих футболістів. Через різні причини наша основа не змогла вийти на гру з «Карпатами». Кілька ключових футболістів пропускали матч через різні причини. Сьогодні вийшли деякі 16-річні хлопці, які, вважаю, зіграли добре. Якби спочатку чемпіонату нас запитали чи були б ми задоволені третім місце за підсумками першого кола, ми б відповіли, що так. Зараз розуміємо, що могли бути і на першому місці, але апетит приходить під час їжі. Перед початком сезону сказав хлопцям, що наше завдання – перемагати в усіх матчах. Радує те, що хлопці пробують це робити. Лавка запасних у нас не така, як хотілося б, але радує те, що зараз грають ті хлопці, які ще минулого року були на заміні.

Тренер головної команди Василь Малик постійно переглядає матчі «Скали» U-19. Після завершення сезону багато гравців будуть претендувати на те, аби потрапити до першої команди. Наша філософія – дати шанс усім хлопцям. З досвіду минулого року, то можна сказати, що у першій команді закріпилося двоє гравців з команди U-19", - сказав Микола Кміть. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: