Микола Матвієнко: "Під керівництвом Дулуба можна прогресувати"

18 березня 09:36
Переглядів: 111
матвієнко

Молодий захисник Шахтаря, який виступає на правах оренди в Карпатах, увійшов в розширений список кандидатів у збірну України

- Я прекрасно усвідомлюю, що зроблений лише перший крок до визнання, - сказав Микола кореспонденту, який поцікавився у нього, як він відреагував на включення в розширений список головної команди країни. - Звичайно, приємно опинитися в полі зору Андрія Шевченка і його тренерського штабу. І дуже хочеться довести, що вони не помилилися у своєму виборі ...

- Цілком можливо, що на їх рішення вплинуло і те, як схвально відгукнувся про тебе головний тренер Карпат Олег Дулуб...

- Я читав то інтерв'ю вашому сайту і, звичайно, вдячний йому за теплі слова. Це для мене дуже важливо. Постараюся не розчарувати його. Переконаний, під керівництвом цього наставника можна прогресувати. А якщо вдасться уникати проблем на клубному рівні, то простіше буде закріпитися в головній команді країни.

- Ти вже адаптувався в Карпатах?

- Думаю так. Тут чудовий колектив. Підтримали мене і вболівальники, не секрет, що допомога 12-го гравця особливо цінується, коли команда опиняється в складному турнірному становищі. Всі ми віримо, що спільними зусиллями збережемо прописку в елітному дивізіоні. А що стосується вільного часу, то його я, як правило, проводжу з Олексієм Гуцуляком, Максимом Грисьо, Іваном Лобайом, Дмитром Кльоцом і Романом Підківкой, з якими наші шляхи перетиналися в юнацьких збірних країни. Під час підготовки до календарних поєдинків в готелі ділю апартаменти з Гуцуляком, правда, в Дніпро через травму він не поїхав, і моїм сусідом виявився Павло Ксьонз.

- Якщо вже мова зайшла про твої виступи за збірні України різних вікових категорій, то який із зіграних матчів запам'ятався найбільше?

- Напевно, з ісландцями в останньому відбірковому циклі юніорської першості Європи. Ми грали в гостях і, хоча для нас цей поєдинок вже нічого не вирішував, зуміли, як то кажуть, голосно грюкнути дверима. На останніх хвилинах буквально вирвали перемогу - 4:2 і перешкодили ісландцям пробитися до фінальної частини змагань.

- Зараз на слуху наближається протистояння національних команд України та Хорватії у Загребі. А раніше твої шляху з представниками цієї країни не перетиналися?

- Пригадується, ще коли виступав за юнацьку збірну, у відбірковому циклі нашими конкурентами були і хорвати, проте в тих матчах я не брав участі.

- У юніорській збірні ти діяв на позиції стоппера, тепер ось закриваєш лівий фланг оборони...

- Знаєте, головне - доводити, що ти потрібен команді. А на якій позиції виступати, це вже вирішувати тренерам.

- Подейкують, що лівші дуже складно проявити себе на протилежній бровці ...

- Свого часу на юнацькому рівні мені кілька разів доводилося грати і праворуч. Хоча повинен з вами погодитися, лівші на цій позиції важко, відчувається дискомфорт ...

- Що ти можеш сказати про найближчого суперника збірної України?

- Про силу хорватів я можу судити за ігровими якостями мого колишнього одноклубника - Даріо Срни. Балканці не тільки вміло контролюють м'яч, не бояться жорсткої боротьби, але і відрізняються відмінними вольовими якостями. Тому не дивно, що вони користуються авторитетом у футбольному світі ...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: