Микола Полюляк: "Видно що "Львівська Політехніка" розвивається"

02 травня 10:15
Переглядів: 229
Микола Полюляк

Екс-захисник «Львівської Політехніки» відвідав другий матч своєї колишньої команди із БК «Золотий Вік» та поділився із Галичиною спортивною враженнями від гри.

- Була цікава гра для глядачів, особливо по напрузі та яскравості емоцій. Через необ’єктивні причини кінцівка склалась не на користь «Політехніки».

Слідкую за виступами львів’ян. Що стосується рівня гри команди, то все залежить з чим порівнювати. Якщо з командою яка була в Суперлізі, то рівень звичайно впав. А якщо з минулим роком, то видно, що команда розвивається. Клуб бореться за перемогу у Вищій лізі і це добре. У Львові після спаду росте рівень баскетболу.

Склад непоганий. Але для того щоб грати у Суперлізі потрібно підписати ще кілька гравців щоб зробити більшу глибину складу. Треба ще кілька досвідчених гравців. Тим хлопцям що в команді є ще куди рости і набиратись досвіду.     

Наразі Микола Полюляк перебуває у статусі вільного агента. Його останньою командою був БК «Черкаські Мавпи» де він в середньому набирав 8.5 очок, робив 3.3 підбирання та віддавав 2.3 передачі.

Також він висловив готовність повернутись до Львова, якщо його запросять, а команда гратиме у Суперлізі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: