Микола Вечурко: "Хочу допомогти ФК "Тернопіль" залишитися в першій лізі"

22 квітня 09:30
Переглядів: 302
Вечурко

Новобранець ФК «Тернопіль» Микола Вечурко розповів про перші враження від тернопільської команди та мету свого переїзду на Західну Україну.

– Які чинники були визначальними у плані твого переходу саме до ФК «Тернопіль»?

– Я перейшов до Тернополя під конкретне завдання – допомогти тернопільській команді зберегти прописку в першій лізі. Докладу всіх сил, щоб виправдати довіру президента клубу, який мене запросив до ФК «Тернопіль» та тренерського штабу. На даному етапі для мене головне – набрати ігрову форму та грою доводити, що недаремно сюди приїхав.

– Миколо, ти понад два тижні перебуваєш у розташуванні тернопільської команди, але тільки вчора тебе змогли заявити за ФК «Тернопіль». В чому причина?

– З боку тернопільського клубу все було зроблено оперативно. Натомість Федерація футболу Туркменістану, за команду якої я донедавна виступав (клуб «Ахал» – авт.), довго не могла надіслати на Україні трансферні документи.

– Як себе почуваєш у Тернополі в побутовому плані?

– Тернопільський клуб створив мені хороші умови. До побуту та харчування жодних зауважень немає.

– З кимось з нових партнерів по команді вже встиг потоваришувати?

– Зі всіма хлопцями знайшов спільну мову. А інакше й бути не могло, виконуємо ж одну роботу. Колектив у Тернополі дружній, мене одразу прийняли в команді за свого.

– По футбольній кар’єрі доводилося з кимось з гравців тернопільської команди пересікатися?

– Тільки з Андрієм Шевчуком. І то, ми були по різні сторони барикад. Я виступав за київський «Арсенал» та ужгородську «Говерлу», а Андрій – за ФК «Севастополь» та запорізький «Металург».

– За час, що ти перебуваєш у Тернополі тренери пробували тебе на різних місцях у середині поля. Яка тобі позиція на футбольному полі більше до вподоби?

– Однаково надійно можу зіграти, як опорного півзахисника, так і піднападника. Загалом по футбольній кар’єрі завжди виступав у центрі півзахисту.  

– Що очікуєш від поєдинку з «Оболонню», в якому ти можеш дебютувати за тернопільську команду?

– Будемо грати на перемогу. Зі свого боку намагатимусь показати гру, яка довозить моїй новій команді здобути в Києві очки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: