"Миколаїв" - "Політехніка-Галичина". Куди тепер?

27 листопада 09:59
Переглядів: 209
Політехніка Миколаїв

Максим Фомічов протримався в "Політехніці" рівно одне коло. Минулого матчу в його поведінці відчувався якийсь відчай. Однак тоді, у неділю, його не звільнили, а дали ще два дні побути на посаді. "Пішли" Фомічова за два дні до наступної гри в чемпіонаті. Тепер у нас знову в.о. головного тренера Кирило Погостінський. Буде з того щось хорошого? Ой, не питайте...

Про перестановку на тренерському містку я вже писав. Додам ще одну думку. Вболівальники ладні були чекати, доки молодий тренер будує перспективну команду. А хаотичну біганину нашого керівництва по колу розуміти люди, певен, відмовляються. Та дайте людині працювати, якщо вже взяли на роботу! О'кей, мовчу.

Сьогодні "Політехніці" грати проти "Миколаєва", який зараз четвертий у таблиці та має шість перемог при чотирьох поразках. У матчі першого кола між цими командами гору взяв "Миколаїв" - 81:96. Тоді "корабели" досягли гарного відриву у рахунку ще в першій половині гри. Що цікаво, підбір наші хлопці майже не програли (34 на 38). Але відсоток реалізації ближніх кидків був значно кращий у гостей (53% на 66%). Дмитро Глєбов накидав у кільце львів'ян 20 очок. Антон Давидюк з 18-ма очками не зміг допомогти своїй команді поборотись за перемогу.

У останніх семи матчах миколаївці поступились двічі. Причому то були поразки "Будівельнику" та "Хіміку".

Найкращим у "Миколаєва" є Девід Даунс (15 очок, 3 підбирання, 4 передачі та 47% влучань з дальніх кидків). Також варто виділити Олександра Кушнірова (7 підбирань) та Павла Буренка (5 передач).

Ще кілька слів про статистику. "Миколаїв" менше втрачає м'яча, ніж "Політехніка" (13 проти 19 втрат за гру). Також кращим у "синіх" є показник підбирань (39 проти 33). За відсотком влучань кидків ситуація майже рівна. Але саме підбирання та втрати - справжня головна біль львів'ян. Треба бути обережними під кільцем. Можливо, більше ігрового часу отримає Орленко.

Однак, відкинувши всі цифри, постає питання: цікаво, що зміниться (чи не зміниться) у грі "Політехніки" з поверненням до керма команди пана Погостінського? Зрозуміло, що наразі нічого суттєво не зміниться. Самі ж бо винні, що викинули головного тренера в ході чемпіонату. А підопічним Гальвановскіса нема іншого шляху, як брати впевнену перемогу над аутсайдером, в якого все дуже складно.

Баскетбол. Суперліга

МБК "Миколаїв" - БК "Політехніка-Галичина"

27 листопада. 18:30. Миколаїв. ПС "Надія"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: