«Минулий Олімпійський цикл став тріумфом українського боксу»

17 січня 15:50
Переглядів: 194
Усик

Під час звітно-виборчої конференції ФБУ, перший віце-президент Федерації боксу України, Олександр Павелець, підбив підсумки роботи національної Федерації за минулий чотирьохрічний Олімпійський цикл.

«Минулий олімпійський цикл приніс українському боксу чимало перемог. Наш вид спорту за минуле 4-х річчя набув неймовірної популярності в Україні та далеко за її межами. Гучним перемогам наших боксерів раділи тисячі українців та захоплювались десятки тисяч глядачів в усьому світу. Наші боксери, можна без соромливості сказати, стали зірками не тільки світового боксу, а й всього спорту взагалі. Їх обличчя, сьогодні, упізнає кожен українець, – відзначив Олександр Павелець. - Українськими боксерами, у минулому Олімпійському циклі, тільки в офіційних змаганнях: чемпіонатах і Кубках Європи, світу та Олімпійських Іграх, завойовано 177 нагород. З них: 42 – золотих, 49 срібних та 86 бронзових медалей»

Про тріумфальну ходу національної чоловічої збірної України…

Особливо хочу відмітити роботу національної боксерської збірної команди України серед чоловіків (головний тренер Дмитро Сосновський), яка в останні роки стала беззаперечним лідером світового аматорського боксу. Неймовірного успіху нашим боксерам вдалося здобути на останньому чемпіонаті світу 2011 року у Баку, де наші хлопці вибороли перше загальнокомандне місце, здобувши: 4 золотих та 1 срібну нагороду. Після чого наші хлопці закріпили лідерство впевненою перемогою на найважливішому старті 4-х річчя - XXX Олімпійських Іграх у Лондоні 2012 року. Олімпійська чоловіча збірна виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Україна отримала першого в історії вітчизняного аматорського боксу дворазового Олімпійського чемпіона. Ним став – Василь Ломаченко (тренер – Анатолій Ломаченко). Золото лондонської Олімпіади здобув Олександр Усик (тренери Дмитро Сосновський та Сергій Лапін). Срібним призером Олімпіади став Денис Берінчик (тренер Юрій Ткаченко). Бронзові нагороди Олімпіади вибороли: Тарас Шелестюк (тренер Володимир Вінніков та Олександр Гвоздик (тренер Едуард Карницький).

На фото: керівництво Федерації боксу України

Про світове визнання індивідуальних членів національної збірної…

Лідерство нашої команди підтверджує той факт, що у 2011 році кращим тренером світу було визнано головного тренера збірної команди України - Дмитра Сосновського.

А у 2012 році, кращим спортсменом обрали - Олександра Усика.

Всі ці успіхи стали можливими завдяки самовідданій праці спортсменів, тренерів, фахівців боксу нашої країни, осередкам Федерації, завдяки підтримки державних органів влади з фізичної культури і спорту та підтримці і допомозі людей не байдужих до нашого виду спорту.

У першу чергу, я хочу подякувати голові президії Федерації боксу України Клюєву Андрію Петровичу та заступнику голови Бойку Юрію Анатолійовичу, голові наглядової ради Федерації Голомші Миколі Ярославовичу, заступнику голови наглядової ради Федерації Подоляку Миколі Сергійовичу та, звичайно ж, президенту Федерації боксу України Володимиру Продивусу.

На фото: Володимир Продивус (на фото - ліворуч), Дмитро Сосновський (по центру) та Олександр Павелець (на фото - праворуч)

Підсумки…

Сьогодні, ми можемо пишатися тими здобутками, які має наш вид спорту, тим рухом до розвитку, який він отримав після перемог наших атлетів.

Разом з цим, не можу не відмітити й прорахунки в нашій роботі. Так, на жаль, ми не зуміли отримати жодної ліцензії на участь в Олімпійських Іграх серед жінок, не здобули жодної золотої нагороди в чемпіонаті Європи серед школярів та чемпіонаті Європи серед жінок-молоді та юніорок. Нам, сьогодні, є ще багато, над чим працювати.

Але, вважаю, що всі разом ми зможемо виправити всі наші помилки. Головне, щоб у всіх нас було б таке бажання до перемоги, як у наших хлопців, якими ми всі можемо пишатися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: