Мирон Кіндій: львівська "Енергія" додаватиме з кожним туром

25 листопада 18:30
Переглядів: 193
Мирон Кіндій

Футзальні вболівальники навіть з невеликим стажем пам’ятають як ще кілька років тому у Львові був справжній міні-футбольний бум. Місто Лева на найвищому рівні чемпіонату України представляли одразу чотири професійні команди. На жаль, через складну економічну та політичну ситуацію в Україні у Львові залишилася лише одна команда, яка виступає в Екстра-лізі. Утім, мабуть, мало хто знає, що вижити «енергетикам» у доволі непростий час допомагають ентузіасти цього виду спорту - президенти колишніх львівських команд «Тайму» та ТВД Роман Кедик та Мирон Кіндій. Останній охоче погодився відповісти на запитання прес-служби клубу.

-Мироне Романовичу, як оціните виступ «Енергії» у першому колі?

-Друге місце для «Енергії» - приємний результат. Команда дещо омолодилася і набиває собі гру. Вважаю, що в першому колі команда виступила достойно, оскільки попереду в турнірній таблиці лише харківський «Локомотив». Незважаючи на це, «Енергія» має усі шанси та можливості достойно виступити у чемпіонаті України.

-Чи імпонує Вам той футзал, у який зараз грає «Енергія»?
-Здебільшого так. Команда грає у непоганий футзал, і, думаю, з кожним туром додаватиме все більше і більше. Команді потрібно трішки додати стабільності.

-У літнє міжсезоння команду підсилили Сергій Коваль та Мар’ян Маринюк. 
-Вважаю, що ці гравці є сильними і вони зразу стали ключовими гравцями «Енергії». Добре знаю можливості Мар’яна Маринюка, який свого часу грав за ТВД.

-Чи здивувало Вас те, що «Локомотив» та «Енергія» займають перші два місця за підсумками першого кола чемпіонату? 
-Ні. Прекрасно розуміємо, що за виконавцями «Локомотив» - найсильніший клуб на даний момент. Хоча тактика цієї команди мені не подобається. «Локо» мав прекрасний шанс вийти в «фінал чотирьох» Кубка УЄФА, але ним завдяки не зовсім правильній тактиці та надмірній перестраховці не зумів скористатися. В нашої команди була не найсильніша група. Невідомо коли такий шанс випаде знову.

-Виступ «Локомотива» показав, що в Україні футзал наразі на непоганому рівні. 
-Мабуть, не тільки «Локомотив», а й наша збірна України. Втім, якщо говорити про наш чемпіонат, то в ньому виділяються лише дві команди: «Енергія» та «Локомотив». Інші клуби такою стабільністю похвалитися не можуть. Рівень гравців в цих клубах є не є на такому рівні. Про харків’ян говорити зайве, а от в «Енергії» чимало гравців пройшли також багато.

-Чи здивувало Вас запрошення братів Грицин до збірної України?
-Зовсім ні. Вважаю, що це правильне тренерське рішення. За останні два роки вони суттєво додали. Косенко – мудрий тренер, який дивиться в майбутнє, запрошуючи таких гравців.

-Чи цікавий Вам теперішній чемпіонат України з футзалу?
-Скажу так: за ним слідкую регулярно. Хоча, якщо говорити відверто, то те, що було раніше, і тепер, це – «небо і земля». Коли було більше цікавіших матчів, більше інтриг, більше сильних виконавців.

-Який бачите друге коло теперішнього чемпіонату та плей-офф? 
-Якщо натякати на якісь сенсації, то їх бачу лише у плей-офф, в регулярному чемпіонаті багато несподіванок не буде. У другому колі усі команди будуть старатися посісти якомога вище місце, аби були слабші суперники у плей-офф. Особливо це стосується лідерів чемпіонату. Думаю, перші два місця уже закріплені за «Локомотивом» та «Енергією», а от за третє місце буде боротьба. Можливо, там буде хмельницький «Спортлідер+», але я добре не знаю гравців та можливості цієї команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: