Мирон Маркевич: "Одиниці вкладають гроші в молодих футболістів"

16 квітня 18:44
Переглядів: 198
маркевич

В Будинку футболу відбувся XIX Конгрес Федерації футболу України. На ньому звучало багато красивих слів з вуст почесних гостей і учасників, ми виділили з цієї маси інформацію, що стосується безпосередньо молодіжного футболу.

Торкнувся цієї теми, зокрема, Мирон Маркевич, нині працюючий главою Комітету національних збірних ФФУ. За його словами, Федерація продовжує приділяти увагу національним збірним команд різного віку. Наприклад, як і рік тому, відбудеться Меморіал Баннікова для команд U-16, а також турнір пам'яті Валерія Лобановського, в якому візьму участь чотири збірні U-21.

«Якісна практика - це один з елементів, що сприяють підготовці кваліфікованої футбольної молоді, - вважає фахівець. - Приміром, нинішні лідери збірної - Коваленко, Ярмоленко, Степаненко, Коноплянка, Кравець - пройшли всі без винятку ступені національних збірних, від U-15 до U-21, грали на високому рівні. Молоді особи головної команди -Зінченко, Бесєдін, Матвієнко, Циганков, також є вихованцями інституту збірних команд України, а не тільки клубів».

Згадав Маркевич і непросту ситуацію з вихованням резерву. Мовляв, футболісти, які грають в збірних командах, виховуються в професійних клубах, більшість з яких зараз знаходиться в складних фінансових умовах, і одиниці вкладають гроші в підготовку молоді. Хоча таланти і резерв є. Але ФФУ дивиться в майбутнє з певним оптимізмом.

Також екс-головний тренер національної збірної зазначив, що налагоджений прямий контакт з керівництвом ФФУ, виконуються всі побажання Комітету національних збірних. Всі команди забезпечені всім необхідним для професійного зростання. І знову навів яскравий недавній приклад, коли збірна U-17 перед еліт-раундом Євро-2017 проходила збори в Австрії разом з національною збірною. І юнаки мали ті ж умови, що і головна команда країни, спілкувалися зі своїми дорослими товаришами, і в підсумку зуміли пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: