Мирон Маркевич: "Перший збір команди пройде біля Львова"

27 травня 07:37
Переглядів: 1982
Мирон МАРКЕВИЧ

Новий головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич розповів про своє призначення і найближчих планах дніпропетровської команди.

- Мирон Богданович, з якими почуттями робите цей крок у кар'єрі?

- Природно, мені цікаво. Дев'ять років я працював у Харкові, а зараз почну працювати у Дніпропетровську, де команда буде грати в Лізі чемпіонів. Це цікаво для мене.

- Після візиту в Дніпропетровськ наприкінці минулого тижня ви взяли час на роздуми. У чомусь сумнівалися?

- Ні, просто, ви ж розумієте, що переговори - справа серйозна. Мені потрібно було зустрітися з власником клубу, обговорити всі деталі майбутньої роботи.

- Ви побували на базі клубу. Що скажете про побачене?

- Тут хороші умови, поля в нормальному стані для роботи. Є все необхідне, і особливих проблем ніяких не бачу.

- Ви за останні роки, готуючись до матчів, вивчали "Дніпро" з боку. Наскільки можете сказати, що добре знаєте команду?

- (Сміючись) Напевно, добре знаю. Матчі між "Дніпром" і "Металістом" завжди були особливими, і ми добре вивчали команду. У мене є повне уявлення про неї.

- Напевно, це добре ще й у тому сенсі, що ви точно знаєте, що потрібно для поліпшення?

- Так. Кістяк команди, звичайно, є, і серйозних змін не передбачається. Будемо працювати точково.

- Яким ви бачите стиль "Дніпра" під вашим керівництвом?

- Футбол "Дніпра" і "Металіста" мав спільні риси. "Металіст" трохи більше контролював м'яч, "Дніпро" ж швидше виходив в атаку. Я б хотів залишити найкраще з того, що було, і додати щось своє.

- Чи готові ви до того, що не всі вболівальники "Дніпра" відразу позитивно сприймуть ваш прихід, адже асоціація з "Металістом" ще досить міцна?

- Я так думаю, що і в Харкові неоднозначно сприймуть (усміхається). Така тренерська робота, що ж робити. Від цього нікуди не дінешся, і я сподіваюся, що все буде нормально.

- Ви приходите в "Дніпро" не один, а з командою. Розкажіть, будь ласка, про свій штаб.

- Так, це люди, які працювали зі мною протягом майже чотирьох років у "Металісті": Іванов, Хруслов і Сіренко. А також хлопці, які багато віддали "Дніпру": Городов, Нагорняк і Єзерський. 

- Як команда готуватиметься до нового сезону?

- Перший збір пройде біля Львова. Всяке може бути, і поки Київ і Львів розглядаються місцями проведення єврокубків на випадок непередбачених обставин. Дай Бог, щоб все було нормально, і ми грали в Дніпропетровську, як планується і як має бути, але всяке ж може бути. Тому ми хочемо там побувати, можливо, потренуватися у тому числі і на "Арені Львів", провести там контрольну гру. А другий збір пройде в Австрії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: