Мирон Маркевич привіз до Львова 24-х гравців "Дніпра"

20 червня 16:03
Переглядів: 725
маркевич

Віце-чемпіон України з футболу «Дніпро» вилетів на перший тренувальний збір у Львівську область, де команда буде базуватися в рідному місті свого нового головного тренера, Мирона Маркевича - Винниках.

Маркевич привіз на Батьківщину 24 футболіста, які почнуть підготовку до нового сезону. У їх числі не виявилося не тільки проданого в «Греміо» Жуліану і Дениса Кулакова і Учи Лобжанідзе, у яких закінчилися контракти з клубом, але і Сергія Кравченка, який не входить в плани тренера.

На збір Маркевич взяв таких гравців: воротарі - Бойко, Лаштувка, Шелехов; захисники - Мазух, Чеберячко, Стрініч, Влад, Федецький, Дуглас, Сваток, Лучкевич, півзахисники - Ротань, Коноплянка, Шахов, Бруну Гама, Близниченко, Канкава, Кобахідзе, Бабенко, Політило, Федорчук; нападаючі - Калініч, Матеус, Селезньов, Зозуля.

Збір проходитиме до 2-го липня. У планах «Дніпра» заплановано три спаринги з командами з Львівської області на 25 і 28 червня, а також 1-е липня. Суперника дніпрян стануть команди з Львівської області.

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: