Мирон Маркевич: "У "Русі" є футболісти непоганого рівня, які вміють і хочуть грати у футбол"

25 липня 20:20
Переглядів: 473
маркевич

Після майстер-класу для «рухівців» Мирон Маркевич поспілкувався з журналістами і не приховував позитивних емоцій від повернення до практичної роботи. 

Мироне Богдановичу, після тривалої перерви ми Вас знову побачили у роботі?

Засумував за роботою, тим паче тут «Рух» тренується, і я проявив ініціативу. Сьогодні провів заняття і завтра проведу. Тренери молоді, у них бажання багато, стараються і хочуть. Дещо їм підкажу, але у них є й своє бачення. Це нормальний процес, я із задоволенням поспілкувався з футболістами та провів тренування. Свисток витягнув, бо він уже порохом припав (Сміється). Одразу у тонусі почуваюся.

На чому робили акцент в роботі?  

Після останньої гри було помітно, що не вистачає компактності на полі. Були великі розриви між лініями, тож це перше, що ми постаралися зробити. Друге – це погано м’яч тримається, контроль м’яча повинен бути кращим, через це багато загублених передач, і як наслідок - негативний результат. Тож у мене було два побажання. Тим паче тут є футболісти непоганого рівня, які вміють і хочуть грати.  Отож у цьому напрямку працюємо. У середу знову грати з «Гірником-Спортом». Буде цікаво подивитися.

Чи можна сказати, що Мирон Маркевич готує «Рух» до кубкового матчу?      

Ні, у склад я не втручаюся, це прерогатива головного тренера. З моєї сторони є деякі підказки.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: