Мирон Маркевич: "Якщо керівництво клубів, які не хочуть їхати в Маріуполь, боягузи, то нехай так і скажуть"

16 червня 09:45
Переглядів: 182
Мирон Маркевич

Голова комітету національних збірних ФФУ Мирон Маркевич прокоментував небажання Динамо та Карпат їхати на ігри в Маріуполь.

"Для мене досить дивно звучать заяви деяких клубів про те, що вони не поїдуть грати в Маріуполь, тому що там небезпечно.

Якщо вони дійсно так думають, то нехай поїдуть і розкажуть це тим хлопцям, які забезпечують мир в Маріуполі. Мені важко сказати, що може стояти за такою позицією клубів – додаткові транспортні проблеми, небажання вийти із зони комфорту або банальний, нічим не обгрунтований, страх. У Маріуполі зараз тихо і спокійно. У цьому можна переконатися, відвідавши місто.

Думаю, керівництву клубів, які роблять такі заяви, варто було б поїхати туди, поспілкуватися з місцевими жителями і бійцями АТО. Ми їх там ніколи не бачили. Або вони навіть цього бояться? Якщо вони боягузи, то нехай так і скажуть.

У Маріуполі проходять концерти і фестивалі, тут грали команди Першої ліги, виступала наша збірна серед ветеранів. Я хочу звернутися до вболівальників Динамо і Карпат, серед яких дуже багато волонтерів та воїнів АТО, вони не готові їхати до Маріуполя, або це все йде з політичних кабінетів і приймалень?", – сказав Мирон Маркевич.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Динамо та Карпати попросили ФФУ розглянути доцільність проведення матчів у Маріуполі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: