Мирон Маркевич: "Якщо власник клуба буде готовий до моїх вимог, погоджусь на співпрацю"

17 травня 23:20
Переглядів: 3777
маркевич

ПРОСТО ПРАЦЮВАТИ ЗАРАДИ РОБОТИ – Я ВЖЕ З ТОГО ВІКУ ВИЙШОВ

- Постійно доводиться чути дві штампові фрази: "Гроші у футбол не грають" і "Футбол поза політикою". Чи згодні ви з такими визначеннями?

- Так, тому що гроші – це завжди друга справа. Перша – любов до футболу. От якщо футболіст на перше місце ставить саме гру, а лише потому – фінанси, тоді такі футболісти дуже цінні.

- Чи можна в Україні бути чемпіоном чи отримати змогу втрутитися в чесну боротьбу за золото, якщо а) Президент вашого клубу – в опозиції до чинної влади в країні, б) Клуб в опозиції до чинної влади ФФУ і УПЛ (адже в Україні існує такий поділ), в) Твій клуб – не… саме той клуб, за умов існування у нього фарм-клубів, ручної влади у керівних верхівках футболу, прихильності арбітрів?

- Усе й так розуміють і знають. Я не хочу зайвий раз на цьому наголошувати й озвучувати.

- Те, що Металіст зумів фінішувати другим лише після того, як біля керма ФФУ не стало Григорія Суркіса – збіг обставин?

- Ми просто заслужили це своєю грою. Наша команда була як ніколи сильною, тому справедливо досягла такого результату. А хто там був керівником ФФУ, є нині чи буде ним – а буде їх повно – то другорядне.

- Припустімо, з нового сезону ви приймаєте якусь іншу команду: що ви робитимете інакше, аніж робили в Металісті?

- Нічого змінювати не буду. Якщо я й піду в якийсь клуб, то ставитиму такі ж умови, які ставив із самого початку в Металісті. Тому що це все перевірене і випробуване. Отож якщо власник клуба буде готовий до моїх вимог, погоджусь на співпрацю, а які ні – відпочиватиму.

- При розгляді пропозицій, що для вас вийде на перший план? Фінансові умови, перспективи проекту? Чи згодитесь ви взяти команду, з якою доведеться почати фактично з нуля — як свого часу з Металістом?

- Я повинен бачити перспективу, розуміти, що перед клубом стоять найсерйозніші завдання. А так, просто працювати заради роботи – я вже з того віку вийшов.

- Чи уявляєте ви себе у країні, де ніхто не володіє звичною вам мовою? Чи готові до того, що абсолютно усі свої ідеї доноситимете через перекладача?

- Не бачу в цьому жодної проблеми. Думаю, англійську розуміють усі і всюди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: