Мирон Маркевич: "З українськими клубами у мене не було ніяких контактів"

18 березня 08:45
Переглядів: 1528
маркевич

Екс-тренер «Металіста» Мирон Маркевич в інформаційно-аналітичній програмі «Мова футболу» розповів, чим нині займається, та про свої тренерські плани на майбутнє.

- Мироне, Богдановичу, в цей неспокійний час, де ви, чи все з вами гаразд, та чим займаєтеся?

- Зі мною все нормально. Я у Львові. Займаюсь своєю школою. Зараз я на тренуванні дітей (інтерв’ю відбулося вчора о шостій годині вечора – прим.). Так що, життя іде, заодно і відпочиваю. Активний відпочинок, будемо так говорити.

- Як ваш настрій?

- Міг би бути кращим. Зараз ситуація в країні не така проста, тому, я думаю, що не тільки я хвилююся, а й всі люди.

- Те, що футбол відновився, це також підтримує тих людей які люблять футбол, які ним живуть. Це все ж таки велика подія. В такий час і відновлюється чемпіонат України.

- Так, важливо те, що відбувся тур повністю. Це вже обнадійливо. Футбол об’єднує людей. Дай Бог, щоб від футболу все пішло і далі, щоб усі люди об’єднались і у нас була одна держава.

- Ви в суботу ходили на матч «Карпати» - «Волинь»?

- Так, я ходив на матч, також дивився гру «Металіста» з «Говерлою».

- Чи може таке статися, що ви повернетесь в «Металіст»?

- Ніколи не говори ніколи. Побачимо, як воно надалі все буде. Якщо чесно, то я скучаю за Харковом. Були класні дев’ять років. Ми зробили щось для міста і я з радістю виходив на той стадіон, який завжди був повний і вболівальники… Я того, звичайно, ніколи не забуду. Час покаже як воно далі буде.

- Напевно в такого тренера є багато пропозицій. Ви зараз берете творчу паузу і відпочиваєте?

- До літа – так.

- Може хтось вас запрошував до іншої команди?

- Є перемовини, але тільки із закордонними клубами. З українськими клубами у мене не було ніяких контактів. Але поки що ніякої конкретики.

- Скажіть, щось людям у цей нелегкий для України час.

- Всім розуму і терпіння. Я чоловік заходу. Дев’ять років проживав у Харкові, майже три роки у Запоріжжі, жив у Кривому Розі і всюди зустрічав тільки позитивних і хороших людей. Напевно, всім вистачить розуму, щоб це все зберегти і щоб не було ніякої ворожнечі. І я сподіваюсь, що все у нас буде добре.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: