Мирослав Хом’як: "Найбільше досягнення 2017 року – об’єднання низки змагань в єдиний чемпіонат області"

04 січня 18:31
Переглядів: 212
Мирослав Хом’як

Мирослав Хом’як, керівник Асоціації футзалу Львівщини, про підсумки 2017 року:

«Наше найбільше досягнення протягом цього року – об’єднання низки змагань в єдиний чемпіонат області під егідою асоціації. Також маю відзначити наших арбітрів, які постійно обслуговують футзальні матчі всіх рівнів.

На всеукраїнських змаганнях Львівщина представлена в Екстра-лізі – клубом «Енергія», у Першій лізі бере участь «Енергія-2-Альтернатива». Окрім того, доволі велике представництво ми мали у Кубку України, але кваліфікуватися до 1/8 наші клуби не зуміли. Ми системно працюємо з АФУ. На усі питання і запити отримуємо чіткі орієнтири та консультації.

Щодо сфер регіонального футзалу, найменш проблемною з них є ветерани. Найбільше проблем маємо з дитячим футзалом. У нас є недостатня кількість спеціалізованих футзальних шкіл та академій. Ми не маємо належної підтримки від влади. Створений комітет, який працює над цим питанням. У цьому напрямку потрібно провести багато роботи.

Футзальна громада – це велика кількість людей, які організовують змагання та беруть у них участь. Вітаю всіх колег, гравців та менеджерів зі святами та бажаю успішного 2018 року, а національній збірній – гідно представити Україну на Чемпіонаті Європи».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: