Мирослав Хом’як - новий очільник Асоціації футзалу Львівщини, хто він?

28 грудня 08:33
Переглядів: 1000
Мирослав Хом’як

Стаття розміщена в рамках блогу : Навколо футболу та спорту

24 грудня у Львові відбулись вибори нового керівника для футзалу Львівщини. Ним став президент ФК «Галичина» (Великий Дорошів), відомий львівський бізнесмен Мирослав Хом’як. Саме так написали всі ЗМІ.

Всі зробили акцент на тому, що новий очільник є президентом футбольного клубу і просто відомим бізнесменом. Але не все так просто як є. Мирослав Хом’як не просто відомий львівський бізнесмен. За ним тягнеться список із корупційних схем, з яким детальніше ви можете ознайомитись на сайті «Наші гроші».

Мирослав Хом’як народився у Львові 1967 року. Вищу освіту здобув у Тернопільському інституті народного господарства. З 1990-го року почав працювати у Державній податковій інспекції і в 2004 році дослужився до керівника ДПІ у Львівській області.

В цей час з ним було пов’язано ряд великих скандалів перед Помаранчевою революцією (тиск на підприємців та збір з них коштів). Також в цей час він був членом сумнозвісної партії СДПУ (о) та вважався людиною ВІКТОРА МЕДВЕДЧУКА.

Після революції він не зник, а продовжував займати посади в різних міністерствах, адміністраціях та департаментах. А в 2010 році став начальником Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, яке пізніше стало департаментом екології у Львівській обласній державній адміністрації. Пропрацював він на посаді до червня 2014 року, коли звільнився за власним бажанням після тиску громадськості.

Також йому належать ТРК «Львівська хвиля» та сайт «Гал-інфо». Саме на останньому і появлялись «джинсові» матеріали про діяльність та погляди на футзал п. Мирослава. Щоб бути в тренді Хом’як відкрив доброчинний фонду «Допомога і Турбота», який займається допомогою учасникам АТО. Варто відмітити що основний внесок в розвиток фонду зробили працівники ТРК «Львівська хвиля», які змогли мобілізувати людей для допомоги атомникам завдяки радіо і робили це не заради піару Хом’яка, а із щирих почуттів. Але по-правді сказати серед учасників АТО мало інформації про діяльність цієї організації.

Після обрання п. Мирослава на нову посаду йому посипалось безліч привітань. Ніхто не згадує чи не хоче згадувати його попередньої діяльності. Але люди не міняються. Українці постійно страждають від своєї короткої пам’яті. Фанати того чи іншого виду спорту тішаться коли до керівництва у федераціях чи клубах приходять багаті і відомі люди, а не професіонали, які можуть збудувати нормальну систему розвитку.

Ми тішились приходу Конькова замість Суркіса, Кучеренка замість Ярославського, фінансування групою Приват українського баскетболу, закордонному спонсору у тернопільській «Ниві», але чим це все закінчилось. Коли людина яка привикла тільки брати і не завжди чесно, приходить у нову для себе сферу, вона має свій інтерес. І тут важливо знати який. Для чого це п. Хом’яку?

Особисто я вважаю, що люди які замішані в корупційних схемах чи мають сумнівні зв’язки не те, що не повинні займати державних посад, вони не повинні працювати і в структурах, які мають важливе суспільне значення. І тут не важливо є рішення суду чи нема. До української правоохоронної і судової системи теж багато питань.

Я також був проти обрання на посаду Олександра Стефанківа, який з одного боку представляє професійний клуб «Енергія», а з іншого є «Львівобленерго», яке теж має «темну» структуру.

У нас зараз дуже хороша ситуація, ми знаємо куди рухатись. Коли ти на дні вихід один – підніматись в гору. Але щоб цей рух був, потрібно мати професійних менеджерів. А ось з приходом п. Мирослава, я переживаю, щоб футзалу Львівщини «не постукали з низу».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: