Мирослав Лотоцький: "Блавацький мав усі умови для роботи"

22 вересня 14:01
Переглядів: 312
Default Image

Відставка Богдана Блавацького з посади головного тренера «Енергетика» не стала сенсацією. Бурштнинці другий рік поспіль ходять над проваллям у другу лігу. Минулого сезону «Енергетик» уже однією ногою понизився у класі, але все-таки зумів урятуватися завдяки перемозі над «Сумами» у матчах раунду плей-оф. Цього сезону бурштинці посідають останнє місце з чотирма очками в активі після 11 турів. Ми спробували прояснити ситуацію устами президента «Енергетика» Мирослава Лотоцького.

— Пане Мирославе, перше запитання доволі стандартне: які головні мотиви відставки Богдана Блавацького?

— Відповідь моя теж буде стандартною. Головний мотив — відсутність результату. Блавацький мав усі умови для роботи, а команда йшла на останньому місці. У таких ситуаціях відповідальність падає передусім на тренера.
 
— До речі, стосовно умов. Блавацький в інтерв’ю нашій газеті, навпаки, скаржмвся на недостатні умови. Зокрема, на відсутність селекції. Як це прокоментуєте?

— Я з ним не погоджуся. Він мав усі можливості й час для проведення необхідної кадрової ротації. Я не ставив завдань посісти перше місце чи потрапити до топ-п’ятірки. І гадаю, що «Енергетик» заслуговує на статус міцного середняка, йому цілком до снаги триматися на 10-12 місцях, але аж ніяк не на останньому.
 
— То які подальші кроки клубу? Якщо не секрет, кого плануєте бачити на тренерському містку?

— Наразі не хочу це коментувати. Є чимала кількість кандидатів, але нічого конкретного. Взагалі я вирішив узяти паузу на два тижні, аби визначитися з персоною наставника. В ці дні керуватимуть командою наші місцеві спеціалісти — той же Микола Вітовський, Олег Стефюк. Гадаю, вони зможуть підтримувати команду на належному рівні впродовж цього короткого періоду. Що буде далі — подивимося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: