Мирослав Лотоцький: "Енергетик" отримав надійного спонсора"

15 лютого 19:48
Переглядів: 134
Default Image

14 лютого в місті Бурштині в ПК «Прометей» відбулася прес-конференція президента «Енергетика» Мирослава Лотоцького. На засідання були запрошені члени профкому, керівники і працівники Бурштинської ТЕС, депутати бурштинської міської ради, футболісти «Енергетика» та вболівальники.

Мирослав Лотоцький

- Ми недаремно зібралися в день кохання. Тут зібралися люди, які безмежно закохані в футбол і в «Енергетик» зокрема. Хочу розпочати з історії бурштинського футболу, яка розпочиналася 30-40-х роках. Найбільшого розвитку футбол в Бурштині зазнав під час будівництва теплової електростанції. Цього року ми будемо вшановувати 20-ти річчя «Енергетика», адже в 1992 році було створено сучасний «Енергетик». 14 років наша команда виступає в ПФЛ і ті традиції, які були започатковані в місті нашими старшими товаришами і колегами розвивалися нами. Команда «Енергетик» представляє наше містечко та найпотужнішу електростанцію, а вона стала відомою не тільки завдяки тому, що виробляє електроенергію, але і завдяки футбольній команді «Енергетик».  

До цього часу «Енергетик» фінансували Бурштинська ТЕС та ПАТ «Західенерго». Я не кажу, що в першій лізі ми займаємо провідні місця, бо фінансування явно не достатнє щоб сперечатися з такими монстрами, як «Севастополь» чи «Металург» Запоріжжя, але команду знають в всій Україні та за її межами. В нас при клубі працюють дитячі секції, займається футболом близько 150-ти дітей, які беруть участь в обласних та всеукраїнських змаганнях. Наші вихованці захищали честь і збірних України і зараз грають в клубах Прем’єр-ліги. Наші бурштинці після закінчення кар’єри футболіста тренують серйозні клуби: Володимир Шаран львівські «карпати», а Михайло Савка тренер в одеському «Чорноморці».  

З приходом нового власника ТЕС до мене десятки разів телефонували з питанням, що буде з командою. Ви знаєте, що новим власником стала ДТЕК. Прихильники «Енергетика» переживають, оскільки вже лютий, а нормальні збори в нас ще не розпочалися. Всі знають, що нам треба виправляти складне турнірне становище і майже через місяць ми вже маємо приймати в Бурштині «Севастополь». До сьогоднішнього дня я не міг сказати жодних позитивних новин. Буквально 15-20 хвилин назад я мав розмову з керівником ДТЕК, який повідомив, що команда буде профінансована.  

Нам всім важко було уявити, що бурштинська команда перестане існувати. Ми шукали різні шляхи фінансування, вели переговори з керівниками ДТЕК, представниками міської та обласної влади. Ми вже навіть підготували звернення до власників ДТЕК, але думаю зараз немає сенсу його зачитувати.  

Я не можу сказати деталі фінансування команди, але вже факт, що вони «дають добро» і продовжують фінансування команди говорить сам за себе. Я безмежно радий за «Енергетик», за вболівальників та дітей, які займаються в секціях. Не всі з них можуть стати футболістами, але робота виконана на оздоровлення молоді не пропаде безслідно. Приємно, що власники ДТЕК розуміють, що люди, які працюють на Бурштинській ТЕС та їх діти мають мати місце, де зможуть відпочити, оздоровитись, та дальше працювати на благо компанії. Я переконаний, що підтримка ДТЕК буде належною. Я впевнений, що на прикладі реконструкції басейну така фінансова підтримка буде і в футбольного клубу. Компанія ДТЕК пообіцяла, що зроблять басейн і за такий короткий термін його відкрила - дотримала слово. Тому я можу з оптимізмом говорити, що буде достойне фінансування команди. Достойне фінансування це таке, яке б дало змогу не тільки залишитись в першій лізі, а й дозволило поборотися за вищі місця, а можливо з часом і представляти енергетичну галузь країни в еліті. Я вже не один раз говорив в інтерв’ю, що колись ніхто не міг повірити, що «Енергетик» зможе грати в першій лізі. Для двадцятитисячного містечка це дуже нелегко. Але ми це змогли зробити і якщо будуть відповідні завдання, то ми їх постараємося виконати і гідно презентувати компанію ДТЕК. Ви знаєте, що ДТЕК є успішною як в фінансовому плані, так і в соціальних питаннях і робить все, щоб її працівники, діти чи футболісти почували себе відповідно. Скажу чесно, що я вже йшов на цю прес-конференцію з різними думками і не знав чи будуть позитивні результати. В свою чергу, мушу публічно пообіцяти, що ми зробимо все, щоб гідно представляти компанію ДТЕК і західний регіон. В нашому західному регіоні в багатьох команд важка фінансова ситуація. Це «Львів», «Нива» Вінниця, «Нива» Тернопіль, «Прикарпаття», Рівне зараз без команди. Тому я дякую керівникам компанії ДТЕК і зокрема Рінату Леонідовичу, які нас підтримали. Сподіваюся, що в майбутньому команда розвиватиметься і зокрема буде створено дитячу футбольну академію. 

Я щиро дякую також нашим вболівальникам, людям, які не залишають наш клуб в важкі хвилини і завжди підтримують нас. Ми втратили дуже багато часу, деяких гравців, але мусимо повертатися в процес, в боротьбу і виконувати поставлені завдання. На цьому тижні я повинен їхати в Київ і підписувати фінансові документи, але основною нашою перемогою є добро від спонсорів і ваша підтримка. Це перший, значний крок, щоб футбол в Бурштині розвивався…

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: