Мирослав ЛОТОЦЬКИЙ: "Футбол не тільки для суддів, але й для вболівальників"

06 квітня 18:10
Переглядів: 182
Lotockuy Energetyk

Президент «Енергетика» Мирослав Лотоцький прокоментував результат матчу «Енергетик» - «Титан» і події після нього…

- Як Ви можете прокоментувати зустріч з «Титаном»? «Енергетику» ж потрібно набирати очки в домашніх матчах з такими суперниками!

- Я з Вами згідний. Нам потрібно боротися за кожне очко, бо воно може бути «на вагу золота» в кінці сезону. «Енергетик» - команда, яка хоч не може похвалитися потужним фінансовими тилами, але завжди дає бій любому супернику. Ми ніколи не йшли нечесними шляхами і завжди набирали очки за спортивним принципом. Ми не працюємо з суддями, як роблять деякі команди. Зараз через зміну власників крім обіцянок ми практично нічого не отримуємо, а тому тепер нас прийняли за жертву. Більшість команд сприймає нас як основного претендента на виліт.

- Але ж в першому таймі «Енергетик» домінував на полі і за грою міг сподіватися на здобуті очки?
.

- Перший тайм показав, що «Енергетик» не програє і вже в другому розпочалися різні трактування правил з сторони суддівства. Глядачам, які зібралися на стадіоні все це було дуже добре помітно. Данищук впав від поштовху в штрафній «Титана», ще не встиг підвестися, а вже отримує попередження! Невже десь в правилах записано, що гравець не може впасти в штрафній? Він ж не просив пенальті, не апелював до арбітра. Через хвилину той же Данищук після зіткнення з футболістом «Титану» задурно отримує другу жовту картку. Повтор показав, що контакту не було. Так само міг не давати друге попередження Гребинському… А про пенальті взагалі не хочеться говорити! Лазорик спочатку вибив м’яч, а потім вже зіткнувся з суперником. Футбол не тільки для суддів, але й для вболівальників. Після матчу судді довго стояли в центрі поля і не йшли в роздягалку. Вони не знали, яка буде реакція людей на таке суддівство. Я підійшов до них і запитав: «Чому Ви таке робите? Чого ви плюєте в душу вболівальників, які люблять футбол і хочуть бачити його як гру, а не як корупційні баталії. Скрипак мені відповів: «Вам так вже нічого не допоможе!». Я проковтнув образу і не сказав нічого, але глядачі висказали суддям все, що про них думають і я нікому не давав якоїсь команди. Глядачів не обманиш.

- За таку реакцію глядачів клуб буде оштрафований?


- Суддя написав рапорт, що його били, що я спровокував конфлікт. Написав, що бокового суддю вдарили. На засіданні дисциплінарного комітету ПФЛ ця заява буде розглянута і тоді вже будуть якісь санкції. Ніхто ж не буде слухати мене про те, що Скрипак відповів мені і своїми діями на полі спровокував глядачів. Я ж не бив суддю і не давав комусь таких наказів. Міліція їх виводила з поля під супроводом.

- А як відреагували на такі дії судді футболісти?

- Я заходив в роздягалку до хлопців після матчу, всі вони в подавленому стані. Питають мене «чому з нами так поступають і я як віце-президент ПФЛ не можу нічого зробити». А тут можна задати ще багато таких питань. Чому наш дитячий футбол на такому низькому рівні? Чому зникають команди? Я розумію, що може десь в суддів низька кваліфікація, але коли йдуть упереджені дії проти однієї з команд, то про що тоді говорити? Скажеш щось проти - одразу ж проти тебе будуть всі. Деякі з потенційних наших інвесторів відказалися дати нам допомогу через ці причини. Вони не хочуть зв’язуватися з футболом через корупцію в ньому. Так і сказали мені.

- Ви вже майже півтора місяця не даєте ніяких інтерв’ю щодо фінансування команди? Щось вирішилося в цьому плані?

- Ми маємо надію, що вже ближчим часом кошти надійдуть. Генеральний директор ДТЕК Максим Вікторович Тімченко кілька днів тому був в Бурштині, відвідав спорткомплекс, ознайомився з інфраструктурою клубу . Він вперше приїздив до нас, знає про наші проблеми і пообіцяв надати фінансову допомогу. Можливо, вона не буде такою, як нам хотілося, але для функціонування «Енергетика» цього має вистачати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: