Мирослав Ступар: "Козик сам себе сварив за невдалі дії"

30 липня 12:30
Переглядів: 168
Ярослав Козик

Суддівський аналіз матчу Динамо - Карпати від Мирослава Ступара

- У арбітрів великих проблем не було, але можу сказати, що Козик провів матч не зовсім якісно. Ярослав і сам зрозумів свою помилку, коли вдруге не застосував принцип переваги. З картинки було помітно, що Козик сам себе сварив за невдалі дії, - говорить Мирослав Іванович.

- На 33-й хвилині проти Ярмоленка на правому фланзі біля середньої лінії поля Лебеденко зіграв не за правилами. Атака пішла далі, але арбітр зупинив гру і призначив штрафний удар. Безпідставно, адже розвивався перспективний наступ, а зауваження захисникові (на попередження фол не тягнув) можна було зробити пізніше.

Другий випадок відбувся на 79-й хвилині. Віда зліва віддав перспективну передачу, а Козик дав свисток, бо проти Віди був фол. Хоча треба було дозволити продовжити атаку. Тому Козик і був незадоволений собою, - відзначив експерт.

- В моментах, коли м'яч потрапляв Віді у руку та плече, Козик вчинив правильно. Гравці "Карпат" галасували, але підстав для одинадцятиметрових не було. Спочатку м'яч потрапив Віді в стегно, а від стегна – у руку. Це не є порушенням правил. У другому випадку Віда постелився під удар, приблизно з метра м'яч потрапив хорватові в плече. Руки ж були сховані за спиною. Козик у цих моментах спрацював чітко.

Санкції, винесені арбітром, були справедливими, - підсумував Мирослав Ступар.

Нагадаємо, що "Динамо" в матчі третього туру УПЛ розгромило "Карпати" з рахунком 5:0.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: