Мирослав СТУПАР: "Незрозуміло як працює Колліна"

02 вересня 08:11
Переглядів: 216
stupar

Екс-арбітр ФІФА франківчанин Мирослав Ступар у програмі «ПроФутбол» прокоментував суддівські рішення Євгена Арановського у матчі «Шахтар» - «Металіст».

Епізод Тейшейра - Краснопьоров: Тейшейра отримав хороший пас у штрафний майданчик. Краснопьоров трохи відстав від нього і в хорошому шпагаті першим дотягнувся до м'яча. Претензії «Шахтаря» про призначення пенальті безпідставні. Тут арбітр Арановський був правий.

Епізод Девіч - Кривцов: Ситуація була неоднозначною. Після прекрасної передачі в розріз на Девіча від Гомеса, Кривцов, який програв позицію, розуміючи небезпеку з боку Девіча, зрозумів, що треба якось притримати нападника. Девіч це теж розумів і відштовхував Кривцова, але він дуже чітко притримує його і не дає можливості закінчити ударом передачу. Це порушення у штрафному майданчику. Карається одинадцятиметровим ударом і мінімум жовтою карткою. Арановський проігнорував цей епізод, а додатковий арбітр не допоміг йому.

Епізод Соса - Срна: Девіч дає пас у штрафний майданчик на хід капітану «Металіста». Соса правою ногою прибирає м'яч під себе, але в цей час Срна набігає і б'є під коліно лівою ногою. Арановський в двох метрах і показує, щоб вставав. Тобто не побачив ніяких причин для призначення. Це помилка чи явна неповага?

Коли три роки тому запросили Колліну в Україну, це був неординарний хід Григорія Михайловича Суркіса на, можливо, ті події, які відбуваються в нашому суддівському корпусі. Тоді теж допускали деякі помилки, але на превеликий жаль зараз їх більше. Щось міняти, безумовно, треба, але просто незрозуміло, як Колліна працює. Як він може працювати, якщо в місяць буває в Україні лише три-чотири дні? Я розумію, що Колліні крім апетиту до грошей необхідно мати ще совість. Він ні з ким не радиться, нікого не поважає, тільки знає своє «я». Коли відбувається зустріч з арбітрами або інспекторами - це театр одного актора. Приймає самостійні рішення, а вони не завжди виправдані.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: