Мирослав Ступар про арбітраж матчу "Генгам" - "Динамо"

23 лютого 14:10
Переглядів: 318
ступар

Екс-рефері ФІФА Мирослав Ступар вважає, що арбітр матчу «Генгам» - «Динамо» не витримав психологічної напруги гри.

«Коли ми дивилися трансляцію матча, то піддалися не тільки діям арбітра, але й емоціям Віктора Вацка, який коментував гру. Але потім, коли можна було передивитися епізоди, стало зрозуміло, що боротьба виявилася нечистою, удар по ногах був свідомий. Думаю, що Ярмоленко діяв свідомо, бажаючи не тільки вибити м᾿яч, але й помститися за свого товариша. Це було грубе порушення, яке карається, як рекомендують арбітрам в таких ситуаціях – захищати гравців. От арбітр і захистив французького гравця, який постраждав від того, що його вдарили. Рішення жорстке, але справедливе. Арбітр може захистити себе текстом правил.

Що стосується видалення Беланда, то в цьому моменті була виражена відмашка ногою. Удар не був агресивним, це просто була поведінка, яка для професійного футболіста є дитячим садочком. Думаю, що реакція Реброва на поведінку Беланда говорила саме про те, що неправим був марокканець, а не арбітр. Формальні ознаки порушення, яке заслуговує на червону картку, там були. Але на місці арбітра я б спробував знайти для Беланда слова і, після усунення Ярмоленка, не карав би його за такий дитячий поступок. У Вінчіча, мабуть, такий стиль – карати. Якщо матч судив би англійський арбітр, було б трошки інакше, не вважаю, що Беланда отримав би вилучення.

В окремих епізодах арбітр не витримав психологічного напору футболістів, глядачів, і міг би бути більш послідовним. Якщо вже ти такий прискіпливий до динамівців, то, будь ласка, будь адекватним і до французів», - сказав Мирослав Ступар в ефірі телеканалу «Футбол 1».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: