Мирослав Ступар: "Технічних кандидатів на пост президента ФФУ немає"

06 березня 09:50
Переглядів: 143
ступар

Колишній член суддівського комітету ФФУ, відомий у минулому арбітр Мирослав Ступар назвав плюси і мінуси кандидатів на пост президента Федерації. 

- Не можу сказати, що на виборах в президенти ФФУ є технічні кандидати, - каже Мирослав Іванович. - Кожен із них заслуговує на перемогу, у кожного є свої можливості. Звісно, у Ярослава Грися таких можливостей менше, ніж у депутата Верховної Ради та бізнесмена. Взагалі, добре, що у нас є три достойних кандидати, значить на виборах буде інтрига. Так воно і має бути.

- В Ігоря Коломойського є свій клуб в елітному дивізіоні, бізнес-імперія, посада губернатора області. На футбол у нього вистачатиме часу?

- Ігор Коломойський – всебічно розвинена людина. В усіх тих сферах, де він прикладає свої зусилля, спостерігається розвиток. У нього уже є невеликий досвід роботи на керівній посаді у Федерації. В часи правління ФФУ Григорієм Суркісом Ігор Валерійович був віце-президентом. Він достатньо активно впливав на роботу Федерації. Я тоді був членом комітету арбітрів і бачив, як Коломойський жорстко контролював наш комітет. Усе буде залежати від команди Коломойського. Він же може генерувати ідеї, а команда їх реалізовувати. Те ж саме стосується і Павелка – ефективність його роботи залежатиме від тих людей, яких він приведе в Федерацію.

- У Ярослава Грися шанси на перемогу найменші?

- Із Ярославом Антоновичем ми добре знайомі. У нього є великий досвід роботи на чолі регіональної Федерації. Більше того, львівську Федерацію я вважаю однією з найкращих в Україні. Це свідчить про те, що Грисьо є хорошим футбольним менеджером. Але реалії так склалися, що у нього справді невисокі шанси на перемогу. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: